Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Vw phaeton v10 tdi

  1. #11
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Kto jechał takim autem?
    Ja jeździłem i nie gadajcie ale jest to naprawdę ciekawe auto. Świetnie wykończone w środku. Komfortowe. Jest wiele detali których e65 może pozazdrościć.
    I co najważniejsze jest inne. Wiele ludzi sobie ceni coś innego niż ma jego sąsiad.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  2. #12
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja miałem okazję zrobić trasę waw-krk i krk-waw jednego dnia tylko że 3.0d. Mówisz że jest komfortowe i dobrze wykonane ale w porównaniu do czego? Do Vectry C czy Megane? Bo na pewno nie do E65,A8 czy S-klasy...

    Komfortowe może w porównaniu do passata ale jak na auto klasy premium to miejsca jest bardzo mało (szczególnie na nogi)...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Wielu producentów próbowało się wbić w klase premiur czy to VW z phaetonem, Opel z omegą/senatorem, ford ze scorpio ale zawsze ta historia kończyła się tak samo.... Jedynie Lexusowi z LS udało się na początku lat 90 wbić w ten segment i jakoś się trzyma
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    109
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Omega i Scorpio, podobnie jak i później np Peugeot 607 czy Citroen C6 to auta konkurencyjne dla Bmw 5er/Audi A6/MB E-class, a nie 7/A8 /S ;)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    moim zdaniem jest to ciekawy samochód każdy ma swoje zdanie miałem okazje pojezdzić ale 5.0 tdi,moc nie jest szokująca ale moment obrotowy jest boski,wiecie jakie są skojarzenia z Vw każdy myśli że to przerośnięty passat,auto dla ludy za nowego też bym nie dał tyle kasy bo kosztuje tyle co Bmw 7 i merc S klasa.Kolego Dzuda szkoda że nie miałes okazji poprowadzić tego silnika v10 bo 3.0tdi jest za cienkie,porównanie Phaetona do omegi jest troche na wyrost,jedno co moge,powiedzieć ze z tej klasy Bmw ma najlepsze wlasciwosci jezdne,Merc oferuje wiecej miejsca od Bmw jesli chodzi o e38 vs w140 takie jest moje odczucie bo z tymi autami mialem stycznosc. Kopa ma zobaczcie co jakis krejzol wyrabia z tym autem:)
    Ostatnio edytowane przez slowik871 ; 26-03-2013 o 14:02

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    'Ja pier***ę! Taka droga a ja 180! Jestem poje***y!'

    I właśnie dlatego byle komu nie daję prowadzić swojej 7er, sorry.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Hermesso
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    359
    BMW
    ♥BMW♥
    Skąd
    Warszawa
    Autko porównywali z Mercedesem S350 (2004r) , Infinity G35 (2007r) i Jaguarem XJR. Szkoda że zabrakło BMW.
    Ostatnio edytowane przez Hermesso ; 26-03-2013 o 19:18

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    JA również powiem że ten samochód to kupa, o miejscu z tyłu mowy nie ma, o napędzie również licząc że nie będziemy zrywać przyczepności to będzie to "limuzyna" jężdząca cały czas przednim napedm... ; | Prawdę mówiąc to nie nazwał bym tego limuzyną a klasą premium na siłę, Jeśli miałbym pominąć naturalne marki tego segmentu to Audi A8 o wiele bardziej by do mnie przemawiało bo nie jest udawane,
    A i szkoda że wielu reporterów i prowadzących programy motoryzacyjne to Tacy bałwani. Adam nadaje się ale do zbierania ziemniaków. Przykładem są drzwi wyrwane z korzeniami, jego twarz, teksty zachowanie, wiedza motoryzacyjna a raczej jej brak.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Inur
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    394
    BMW
    740iM (M60), M3 GT2
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Audi A8 o wiele bardziej by do mnie przemawiało bo nie jest udawane
    Hahaha no to teraz żeś poleciał :D Jechałeś w ogóle Phaetonem czy jedyne Twoje doświadczenie z limuzyną to E32 sprzed 20 lat?

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    Cytat Zamieszczone przez Hermesso Zobacz posta
    Autko porównywali z Mercedesem S350 (2004r) , Infinity G35 (2007r) i Jaguarem XJR. Szkoda że zabrakło BMW.
    ten kupujący powinien kupić sobie passata B5 nie ogarnia tego samochodu zobaczcie jak go rzucało gdy depnął jak gestapo żydem:)Jaguar to auto dla konesera,każda limuzyna klasy luksusowej ma coś wyjatkowego i nie powtarzalnego a Jaguar napewno to coś ma!

Podobne wątki

  1. Masakra co za e30 m3 v10
    Przez MCGUMA w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 18:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •