Wstęp dosc kiepski, o tych latach 80tych. Wtedy przeciez powstalo chyba najwiecej aut o super jakosci wykonania. Mercedes W124. W126. BMW E32. Popularne Audi 80 1.6D jezdza do dzis.

Sam material fajny. Bardzo chetnie sprobowalbym kiedys LS400. Tak jak juz pisalem w innym poscie... zacytuję

Fakt ze Lexus LS to to nie jest :P Jechalem niedawno 1992 Lexusem LS400 w gazie na taryfie. Skrzynia idealnie, silnik rowno chodzil. Przebieg 530tys km na liczniku z czego ponad 150 na gazie. Taksowkarz mowil, ze wymienia tylko oleje i filtry i auto sprawuje sie bdb. A wczesniej mial 10 lat mlodszego Peugeota 607 i w ciagu roku cztery razy zaliczyl lawete - wkurzyl sie i kupil cale 10 lat starszego Lexa i jest ok.