Jedna z najlepszych? BMW 7 , Merc S, Audi A8 ...jak widać dopisać "jedna z najlepszych to żaden wysiłek"
nie chodzi kolego o dopisanie ale oglądałem kiedyś angielski program o tym aucie i byłem pod wrażeniem. Wymieniłeś 3 marki twoim zdaniem lepsze,ale ja nie napisałem że lexus jest najlepszą limuzyną!