Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: uszkodzony moduł komfortu?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Kolego piotrek85 zlokalizowałeś usterkę? U mnie padło znowu z dnia na dzień ale wcześniej nie działało podświetlenie wnętrza i wycieraczki. Teraz nie działa tylko centralny szyber i szyby. Podświetlenie przycisków od szyb słabiutko się świeci, wciskam przycisk gaśnie na kilka sekund i znowu leciutko się świeci. Bezpiecznik płytkowy sprawny inne także.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Podmieniałem moduł komfortu i moduł przekaźnikowy, nic to nie dało. Odłączenie akumulatora też nie pomogło.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    63
    BMW
    E32
    Skąd
    Z STAD
    Cytat Zamieszczone przez wilk9585 Zobacz posta
    Kolego piotrek85 zlokalizowałeś usterkę? U mnie padło znowu z dnia na dzień ale wcześniej nie działało podświetlenie wnętrza i wycieraczki. Teraz nie działa tylko centralny szyber i szyby. Podświetlenie przycisków od szyb słabiutko się świeci, wciskam przycisk gaśnie na kilka sekund i znowu leciutko się świeci. Bezpiecznik płytkowy sprawny inne także.
    Samemu niestety nic nie wskórałem i zdecydowałem się oddać auto do elektryka, który za 200 zł załatwił sprawę. Przyczyną była gnijąca instalacja pod fotelem kierowcy. Podłoga jest w stanie idealnym, ale kiedyś ciekło mi z podszybia i pewnie od tego rozpoczął się cały problem. Polecam więc udać się do elektryka, który zna się na temacie i szybko i sprawnie rozwiąże problem.

Podobne wątki

  1. Moduł komfortu e32
    Przez mlodygniewny78 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-05-2011, 19:32
  2. [ elektryka] Moduł Komfortu...
    Przez jabollo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •