Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Skrzynia ...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    Skrzynia ...

    Hehe mam już dosyc tego auta ... Codziennie jakieś nowości : tu mnie ktoś cały czas ryzuje puka wjeżdza w dupe itd ( bez skojarzeń), złapałem przedwczoraj kapcia na jednej oponie ... dzisiaj sie okazało że pękła mi felga z drugiej strony a na dodatek największy problem dzisiaj dał o sobie znać, mianowicie SKRZYNIA !!
    Autko dziwnie zmienia biegi tj. rusza normalnie, na dwojke zmienia wyjątkowo puźno bo przy 2,5 tyś obrotów jak jade powoli a powinna zmienić przy około 1,5 tak jak zawsze, około 3,5 tyś zmienia na 3 bieg i dalej nic ... ciagnie na jednym biegu do 7 tyś obr i dalej nie przerzuca ... powiedzcie mi chłopaki czym to może być spowodowane bo jutro już jestem umówiony z kolesiem od skrzyni automatycznych ... Pozdrawiam !! Za wszelkie sugestie dzieki !!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Zmieniałeś pęknięte koło na inne? Ja kiedyś założyłem na przód jedno koło o innym rozmiarze niż reszta i wtedy mi skrzynia szalała. :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    hmmmm dało mi to do myslenia, bo w sumie wcześniej nic sie nie działo ze skrzynką ... zobacze jak założe naprawione koło ... A napisz mi jakie były objawy ? źle zmieniała biegi , szarpała ?? itd

  4. #4
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Witaj ,Twoje założone koło ma inny obwód i ASC to wykrywa ,dlatego skrzynia np może wrzucac biegi do 4 ,tak było u mnie ,po zamianie koła na właściwe ,skrzyni przeszło pozdro

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    No to sytuacja się klaruje, zmieniłem przedniek oło na zapasówke, dziś wieczorkiem odbieram zespawaną felgę i zobacze czy wszystko wróci do normy ... Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •