Widziałem E24 na żywo pierwszy raz 3 dni temu 635 z 77 roku wrażenia? BMW sprowadzone z francji zniszczony środek ale po aucie widać że jest to auto jeszcze lepiej wykoane niż E32, Stan blacharski jak i podwozie nie budziły najmniejszysz zastrzeżeń, jednak środek do zrobienia, pasowało by ją umalować i napewno jeszcze coś powymieniać, motor jeszcze z kopułką do góry miałem na nią ochote bo wiem że chce mieć E24 ale cena 16 tyś mnie nie rozentuzjazmowała gdyż na dobrą sprawę sprowadził bym sobie taką sam w lepszym stanie moze w niewiele większych pieniądzach.

Gratuluje super autka :)