Witam,wszystkich użytkowników.Jestem pierwszy raz na forum 7 choc to moje 2 e32.Mam na imie krzysiek i aktualnie rezyduje w katowicach choc rdzenny ze mnie wroclawiak.

Moja przygoda z biało-niebieskim śmigłem zaczela sie od 325i e36 91' manual wiec z grubej rury:D.Pózniej przyszedł czas na przerwe,coś tam mi sie w głowie pomieszało i byl suzuki swift:D,po szalenstwie jego zarlacznosci na paliwo (silnik 1.0 9 litrow na 100km w miescie) przyszedl czas

na e34525ix touring maual 94' tu zaszalalem i zalozylem sekwencyjna instalacje gazowa oraz doinwestowalaem auto przez 2 lata az do momentu jak ktos zrobil sobie z niego grilla paląc je

w akcie reakcji kupilem e32 735iA 90' w kolorze schwarz i gazie na "śrube".Niestety nie odpowiadal mi tylko gaz w tym aucie wiec znalazlo nowego wlasciciela. po roku.

Ponownie wrocilem do tematu 525ix tym razem rocznik 95 tez touring i tez manual i gazem sekwencyjnym.Niestety na drugie takie auto zabraklo chceci do odnowy (satysfakcja w zimie gwarantowana ale w lecie tragedia z dynamiką) wiec rowniez po roku sie rozstalismy.

Od kilku dni jestemm posiadaczem e32 740iL w sekwencji,zdjecia dodam przy najblizej okazji(pogoda),na razie wiem ze skrzynia jest po remoncie,na trasie z poznania do kato spaliła ok 16,5l/100km.

Na razie mam tylko mały problem z zapalajacya sie lampka od kontroli trakcji ale tylko jesli przekrocze 80km/h,uprzedzam podejrzliwych wszystkie 4 kola takie same:D