Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Witam

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Chyba każy myśli o tej samej 740. To jest zapewne ta co zdjęcia były zrobione w jakimś garażu z okropnie pomalowaną maską
    I klapa w macie,i znikła z ogłoszenia
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zagor71
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    113
    BMW
    740iL e32 93'. 635CsiA e24 85'
    Skąd
    katowice
    Arturze,

    chcialem sie pochwalic moją poprzednią e32,w pierwszym poscie mozesz wiecej przeczytac,a tak klapa w longu jest matowa i jest do wymiany całkowitej co akurat jest rzecza banalna wraz z pomalowaniem zdjetego elementu najwaznijesze ze nie jest wymuskana wyszpachlowana gładka i błyszcząca tylko widac czego jej trzeba:D

    Osobiscie uwazam ze co raz trudniej o 740iA we wzglednym stanie nie wspominając o wersji Long (która akurat nie ma dl mnie znaczenia,krótka jest moim zdaniem bardziej proporcjonalna a long cieższy wiec wolniejszy ,prosze mnie poprawic jesli sie myle
    Ostatnio edytowane przez zagor71 ; 23-03-2013 o 11:19

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Long jest Long,zazdraszczam furki :p Napisz coś więcej o niej,daj jakieś foty jak będziesz miał czas.
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zagor71
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    113
    BMW
    740iL e32 93'. 635CsiA e24 85'
    Skąd
    katowice
    Bede wrzucal tylko sie nie smiejcie zanim sie naucze wrzucac jak kolega pare postow wczesniej,dzieki za rade:D

    Felgi z 735 poszły dla e24 a teraz poluje na 16" styling "szprychowy"

    Fura ma wymienione zawieszenie z przodu na piliuretanach jedynie z tyłu czesci gumowe juz sa zuzyte ale to nie problem,instalacja gazowa na czerwonych Vatlekach,nie zdazylem sie przyjrzec reduktorowi.Skrzynia po remoncie bo jak zadzwonilem to wlasciciel mial ja na warszatacie jedynie hyrdokonwerter hałasuje no ale to sie juz robi.

    W drodze do domu spadła linka od elektrycznego podnoszenia fotela kierowcy i podnosi sie tylko lewa czesc

    Tylna klapa do wymiany i przed nastepna zima,przygotowanie i konserwacja podwozia,aha no i asc nie dziala powyzej 80 km/h ale to juz pisalem.

    Amortyzacja wymieniona dziala b. dobrze, auto miało nivo i edc ale wlasciciel zdemontował je niestety i nie zostawil starych czesci,mozna bylo je zregenerowac.

    Aha i hamulce sa budyniowate,na co dzien mam sluzbowego Partnera 2011rok i ma heble jak brzytwa.Zna ktos sposob na zwiekszenie skutecznosci hamulca w 740?:D
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 23-03-2013 o 21:26

  5. #35
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Cóż zawsze możesz zapodać heble czterotłoczkowe od 750 :-)
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zagor71
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    113
    BMW
    740iL e32 93'. 635CsiA e24 85'
    Skąd
    katowice
    Kłopotów ciąg dalszy...po remoncie skrzyni(jak sie okazało nie byla zrobiona a nawet !!!ZALANA ZLYM OLEJEM!!!takze specom z poznania juz podziekujemy.

    Mój niepokój wzbudziło znaczne stukanie spod tylnej półki.Moje podejrzenia okazały sie słuszne,po zdemontowaniu tylnej kanapy,oparcia zagłówków podczas jazdy nawet przy malej prędkosci widac jak skacza wesoło do góry prawy jak i lewy.Szuaklem na forum ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi,jakie gniazda zalozyc(mam zwykle amortyzatory-poprzedni wlasciciel wyrzucił˙a edc:()Czy ori Lemforder czy Meyle HD?

    Wszystko powyżej wyszło przy okazji wyciągania instalacji od bavaria c professional,ktora chce zdemontowac i poprowadzic nowe kable oraz zamontowac wspolczesne nagłośnienie.

    Na razie jeszcze mam problem z asc+t powyzej 80km/h wyłącza sie i swieci kontrolka.Nie trace dobrej wiary bo mam i tak radoche:D

  7. #37
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Jak masz c profesionala radyjko i tuner to chetnie zakupie. Juz nie pamietam tych zdjec z allegro i nie wiem czy tam bylo. Odnosnie hebli to 4 tloczyska polepsza sprawe zasadniczo. Nie wiem czy czasem serwo z e38 te podwojne nie poprawia tez hamowni.

    Jak German to Anna.

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zagor71
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    113
    BMW
    740iL e32 93'. 635CsiA e24 85'
    Skąd
    katowice
    No właśnie co do kompletnosci zestawu,jest problem,juz wiem ze poprzedni właściciel wymontował jednostke sterującą(czyli kaseciaka) oraz zmieniarke.Ja na razie mam wymontowany tuner oraz wzmacniacz i walcze z wiązką którą wyciągnietą mam juz z bagażnika.Robie to starannie i pieczołowicie zeby nowy wlasciciel mogl sie cieszyc nia.

    Czy ktos moze posłużyc pomocą w temacie tej wiązki?Nietety z kabli jestem slaby i w dodatku instalacja ta zostala czesciowo juz zdekompletowana i nie chcialbym wymontowac czeos czego bede potrzebował :DMam odpięte tylne głosniki,tuner,wzmacniacz i jestem na etapie wiązki wchodzącej w próg od strony kierowcy.

    Jak wymontuje chetnie sprzedam.

    Oto nabytek:



    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 02-04-2013 o 09:32 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim ;)

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Coś niewdzięczne są ostatnio te E32 Napisz jakiś namiar gdzie skrzynie robili bo rozumiem że nie polecasz.No i jak się zrobi ładniej to oczekujemy lepszych zdjęć.
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zagor71
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    113
    BMW
    740iL e32 93'. 635CsiA e24 85'
    Skąd
    katowice
    No właśnie robil poprzedni wlasciciel przed sprzedażą tą skrzynie w Poznaniu(niestety nie pamietam jaka ulica ale zajmuja sie automatami wjazd wąską dróżką tereny przemysłowe,ja pojechalem tam gdzie zawsze do wojkowic (wiem ze nie wolno robic reklamy wiec wiecej na pw jak ktos chce) i diagnoza byla porazająca,nie ten olej co trzeba,filtr niewymieniony,oj cos sciemniał sprzedajacy lub warsztat lub obaj:D

    Nie przejąjem sie tym zbytnio bo opuscil na cenie wiec mam teraz skrzynie po remoncie na gwarancji
    Dzis planuje nabyc gniazda tylnych amortyzatorów bo oba sa wyrwane

    Klapa jak juz wszyscy wiedza to sie nadaje ale na karme dla rudej:DZatem wjedzie nowa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •