Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Amortyzatory przód ,,extremalnie miekkie,,, potrzebne.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    175
    BMW
    e38 740 1999r m62
    Skąd
    Toruń

    Amortyzatory przód ,,extremalnie miekkie,,, potrzebne.

    Siema.Jak w temacie w moim aucie ciagle coś puka w zawieszeniu ,sprawdzane było wszsytko i to zaden wachacz ani nic innego.Z tylu mam KYB amory i sprezyny i sie zastanawiam jak dam z przodu jakies bardzo miekkie nawet kosztem prowadzneia w zakretach.Uwazam ze KYB i sprezyny KyB utwardzily troche auto i chciualem z przodu zalozyc takie bardzo miekkie amory+sprezyny i teraz pytanie co polecacie ? Ktos pisal ze MONROE sa bardzo miekkie ale niby slabej jakosci sa.Pytam bo na forum sa tematy glownie o twarde zawieszenie i nikt raczej nie chce zmiekczac :-)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Jutro W KOŃCU odbieram auto od mechanika i mam założone nowe sachsy na przodzie. Napiszę jak wrażenia :)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez BartekMysza Zobacz posta
    Siema.Jak w temacie w moim aucie ciagle coś puka w zawieszeniu ,sprawdzane było wszsytko i to zaden wachacz ani nic innego.Z tylu mam KYB amory i sprezyny i sie zastanawiam jak dam z przodu jakies bardzo miekkie nawet kosztem prowadzneia w zakretach.Uwazam ze KYB i sprezyny KyB utwardzily troche auto i chciualem z przodu zalozyc takie bardzo miekkie amory+sprezyny i teraz pytanie co polecacie ? Ktos pisal ze MONROE sa bardzo miekkie ale niby slabej jakosci sa.Pytam bo na forum sa tematy glownie o twarde zawieszenie i nikt raczej nie chce zmiekczac :-)
    ja z przodu wymieniłem oryginalne sprężyny na kyaba (bo mi pękła jedna) i żadnej różnicy w charakterystyce nie poczułem

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    hej potrzbuje foto (rysunek)kompletnego amortyzatora przod z wszystkimi czesciami jak to jest poskladane pokolei dziekuje:)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dray
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    184
    BMW
    Alpina B10 V8 + X5 4.6is + 320d
    Skąd
    Lodz
    Nawet jeśli kupiłbyś sprężyny i amorki w ASO (o tych samych numerach które masz teraz) to i tak będą twardsze od tych zużytych które masz na samochodzie. nowe=twardsze. Ja bym założył Sachs'a.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic5639_1.gif
    B10 V8 #282

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Radzę naprawić zużyte elementy zawieszenia a nie szukać przyczyny w nowych sprężynach + amorach


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

Podobne wątki

  1. pytanie o amortyzatory przód
    Przez kal!ber w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-11-2011, 18:05
  2. Amortyzatory przód
    Przez dealer25 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 10:35
  3. Jakie amortyzatory na przód?
    Przez bialydaro w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-07-2010, 06:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •