Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: problem z nawiewem

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    dzieki chlopaki.znalazlem juz wszystko na ten temat.pozdro...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    witam to znowu ja :D .Znalazlem dzisiaj troche czasu i sprawdzilem chlodnice.probowalem ja odpowietrzyc,wydaje mi sie ze jest lepiej zaczelo wiac cieple powietrze,ale powino na 32stopniach dawac zarem mysle,po 2000 obr.zaczyna wiac mozna powiedziec goracym powietrzem.ale zauwazylem ze gorna polowa chlodnicy jest ciepla adolna zimna.czy to znaczy ze pompa do wymiany. :shock: .pozdrawiam :papa:

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    Jeszcze chcialem dodac ze strumień wody z przewodu przelewowego co idzie do zbiorniczka wyrównawczego nie jest ciagly.i wydaje mi sie ze ubywa mi wody w chlodnicy.co sie tam dzieje ......

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    chlopaki jak ktos wie co sie dzieje z ta chlodnica niech cos napisze bo niewiem co z tym ukladem jest nie tak .za dwa tygodnie jade do polski to odwiedze mechanika,ale chcialbym wiedziec mniejwiecej co tam moglo sie popsuc. 8/ .pozdrawiam

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witam, dobrze, że przed chwilą wklepałem 'zimne powietrze' w zakładkę szukaj, bo widzę, że Arek 735 ma ten sam problem, co ja. Więc tak: wczoraj wieczorem wybrałem się autem na przejażdżkę (-9°C) i po raz pierwszy w beemce mi zimno było ;P Pomimo 32 stopni ustawionych dla kierowcy i pasażera, z nawiewów leciało zimne powietrze. Gorące pojawiało się tylko chwilami, gdy silnik pracował na wyższych obrotach (powyżej 3000/min). Arku, czy wyjaśniłeś, co było przyczyną takiego zachowania się nawiewów u Ciebie? Dodam, że mam odpowietrzony układ przez mechaników, żaden komunikat o braku płynu nie wyskakuje. Pod koniec stycznia jadę w góry i mimo wszystko chciałbym mieć w aucie ciepłe powietrze :D
    Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku :papa:

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ...poczytaj tego posta moze cos pomoge
    Temat: i stalo sie a tu weekend:((((

  7. #17
    U mnie zauważylem że od strony kierowcy wali gorące powietrze a od strony pasażera raczej chłodne wnioskuje że mam podobny problem co wy i nie mam pojęcia co to może byc slyszalem że mógła się zawiesic klapka sterująca nawiewem ale nie mam pojecia co wy na to?

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Widzę, same problemy z tymi nawiewami.. Ciężko powiedzieć co u Ciebie się stało Komando.. Może to elektrozawory?
    Sebol, dzięki za sugestię, dałeś mi tymi postami trochę do myślenia. Nie miałem pojęcia, że pod elektrozaworami znajduje się pompka wspomagająca obieg płynu. Może to własnie ona zawodzi? Bo przecież w całym zakresie obrotów silnik mi się w ogóle nie grzeje, wskazówka trzyma pion, a z odpowietrznika po odkręceniu leci woda, więc główna pompa wody wydaje się być ok, a przy wyższych prędkościach obrotowych jej wydajność wzrasta i zaczyna również przepompowywać wodę w okolicach elektrozaworów (jeśli się mylę, to mnie poprawcie). Nie chcę pakować się w nową pompę wody z allegro, bo tam same chińskie wynalazki są, a jeśli moja oryginalna jest w pełni sprawna, to przeżyje niejeden taki zamiennik. Dzisiaj postaram się jeszcze sprawdzić odpowietrzenie całego układu. Wszelkie Wasze sugestie są bardzo pomocne, dzięki ;)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ja stawialbym na ta pompke.... :D

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ja zauwazylem ze na nogi leci mi cieplejsze powietrze niz reszta, temperatura itp normalnie ustawiam, tyle ze tam jest cieplej :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •