Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Ile razy zawiodło Cię Twoje auto ?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BMW 7 LONG
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    224
    BMW
    W123 CE . E-36 320 cabrio 728 iL. E39 530i
    Skąd
    L-no / PL
    Ja mam w aucie tylko oryg. zestaw narzędzi, linkę holowniczą, kable rozruchowe, kompresor+zestaw naprawczy koła.
    Taśma mocna, żarówki, bezpieczniki , kilka opasek i i 0.5 Jasia w podróży.

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    11
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    nowy dwór gdański
    raz miałem taki przypadek w mojej babci ze na stacji rozrusznik odmowił krecenia i poszedłem na piechote do domu hehe a na drugi dzien odpaliła odrazu
    wiec kupiłem nowy rozrusznik bo jak wyciągnełem stary a to nie była prosta sprawa ,rozsypała mi sie w nim przekładnia miał prawo wkoncu 24 lata miał

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ostatnio jak przechwaliłem moje bmw to się okazało, że mam rure w silniki 4,4 do wymiany - wiec nie będę chwalił, a wnioski z mojej wypowiedzi sami sobie dopiszcie ;)

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Inur
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    394
    BMW
    740iM (M60), M3 GT2
    Skąd
    Poznań
    U mnie w 740i manual dwa razy a auto mam od 2009 roku. Raz padł alternator ale już 10km wcześniej były sygnały że coś jest nie tak, drugi raz rozrusznik nie chciał zaskoczyć.

    A tak to non stop się jakieś małe pierdoły psują, tej zimy ciągle wymieniam czujniki ABS. Poważnych usterek od długiego czasu brak ale to zasługa wpompowania sporych nakładów w auto.

  5. #35
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    ja sie nie wypowiadam bo jak sobie wszystko przypomnę to się lekko wk...... :)

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    Tak czytam o Waszych problemach i o tym jak sobie z nimi poradziliście będąc w trasie i tak sobie myślę... Może napiszcie jakie Waszym zdaniem powinno się wozić narzędzia na wszelki wypadek? Wiadomo, że oryginalny zestaw narzędzi BMW który mamy w bagażnikach może nie wystarczyć :D
    Chyba, że już był taki temat to sorx.
    najlepiej woź że sobą lawete :-D

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dealer25 Zobacz posta
    ja sie nie wypowiadam bo jak sobie wszystko przypomnę to się lekko wk...... :)
    haha ja też , kilkanaście mniej lub bardziej poważnych napraw mam już za sobą... a każda najmniejsza kosztuje w e38 1-2k pln :-P

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    Cytat Zamieszczone przez shebi Zobacz posta
    haha ja też , kilkanaście mniej lub bardziej poważnych napraw mam już za sobą... a każda najmniejsza kosztuje w e38 1-2k pln :-P
    Dokładnie tak :) No, ale co można powiedzieć wkońcu jeździmy autem prestiżowym i luksusowym jak na czasy kiedy był produkowany hehe. Jeszcze troche i te drobne naprawy będą mogły kosztować dużo więcej. Jak się nie podoba to trzeba przesiąść się na jakieś wozidło dla ludu i może będzie łatwiej heheh;)!! Sorry za mały OT.

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Pyk, pyk pyk.. golfem mk3...

    W E38 opłaca się wiele rzeczy zrobić samemu. Jak widzę, że mechaniory od razu przeliczają stawkę bo jest duża pojemność. To tak jak przechowywanie kół zimowych u gumiarza - zależy od rozmiaru felg (co ma piernik do wiatraka).
    Przecież więcej się będzie bujał jak będzie rzeźbił plastelinowe śrubki w pomylonezie niż te niepordzewiałe w BMW.
    Nein! Mein Schnitzel!

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    Pyk, pyk pyk.. golfem mk3...

    W E38 opłaca się wiele rzeczy zrobić samemu. Jak widzę, że mechaniory od razu przeliczają stawkę bo jest duża pojemność. To tak jak przechowywanie kół zimowych u gumiarza - zależy od rozmiaru felg (co ma piernik do wiatraka).
    Przecież więcej się będzie bujał jak będzie rzeźbił plastelinowe śrubki w pomylonezie niż te niepordzewiałe w BMW.
    wiesz to też cena części , zamienniki kosztują 2x tyle co do normalnego auta a oryginały 4x tyle, a to dlatego że koszt formy do nich jest taki sam jak do popularnych aut, tyle że e38 wyprodukowano 4x mniej bo jakieś 250k , a kolejną kwestia jest też to że jedno e38 ma części i systemów 2x tyle co w normalnym aucie... no to musi się psuć i do tego drogo :-P

Podobne wątki

  1. A czy ty wiesz, co robi twoje BMW kiedy śpisz?
    Przez Piotr_R w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-09-2012, 11:14
  2. mega mocne E32 z LPG Kaczy to Twoje?
    Przez rodzinabmw w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 16-04-2011, 22:57
  3. Twoje pierwsze auto i wspomniena z nim związane:-))
    Przez gierobiala w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 23-09-2009, 13:03
  4. Kto Cię dziś posunie ?
    Przez luki_e38 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2008, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •