Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Jaka stacja kontroli pojazdów w Katowicach?

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Dobra, bo widzę, że się zapędziliście w dyskusję nie na temat.
    Auto jest generalnie sprawne i czuję się bezpiecznie jadąc nim. Natomiast opisałem w pierwszym poście upierdliwego diagnostę, który czepiał się rzeczy moim zdaniem na siłę. Szukał problemu żeby uwalić auto. Mam wszystkie papierki, mam wszystkie osłony na LPG. Wszystko jest cacy. Tylko nagle się przyczepił koleś. Nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem diagnosty. zawsze było to raczej miłe doświadczenie i kończyło się ewentualnym zwróceniem uwagi po przeglądzie, co należy niebawem wymienić (np. tarcze, amorki itp).

    Zavoli - nie obrażaj się od razu. Być może tylko ja uznaję przebijanie się z Ochojca do Mysłowic w godzinach szczytu popołudniowego za coś nie normalnego. Wybacz, ale szukałem w Katowicach a nie w Tarnowskich Górach.

    I nie, nie chcę dać w łapę by mieć pieczątkę. Nie o to mi chodzi.

    Tak, chętnie naprawię wszelkie pierdółki jak simmering czy luźne linki ręcznego, zaraz po tym jak wymienię sobie komplet kół i zrobię cały układ chłodzenia. Przepraszam, że nie zarabiam jak B. Szyc. Ten, kto wie, gdzie są zlokalizowane te elementy, wie ile to roboty, żeby zlikwidować kropelkę na tydzień czy mieć lepszy wynik hamowania ręcznym na rolkach.



    Szkoda, że zeszliśmy z tematu, który brzmiał: jaką polecacie stację diagnostyczną w Katowicach.
    Więcej praktyki, panowie, a mniej teorii proszę.


    I dodam, że dzisiaj po 18 zrobiłem przegląd na tej stacji, którą sobie wybrałem wyżej.
    Nein! Mein Schnitzel!

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    27
    BMW
    2
    Skąd
    Katowice
    Szkoda, że zeszliśmy z tematu, który brzmiał: jaką polecacie stację diagnostyczną w Katowicach.
    Więcej praktyki, panowie, a mniej teorii proszę.

    Porządna stacja diagnostyki jest na ul. Karoliny 2 masz tu zadzwon www.przegladysamochodow.pl. Czemu o niej pisze? bo nie robią problemów i mają normalne podejście, sprawdzenie zawieszenia 20zł a jak cos u nich robiłeś np geometrie kół to za darmo.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik Awatar pio
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    30
    BMW
    e39 tds, e38 730, SS900
    Skąd
    SH

    Jaka stacja kontroli pojazdów w Katowicach?

    Polecam okregową stację kontroli pojazdów w Katowicach, ul. Obroki. Jeżdżę tam wszystkimi swoimi beemkami i nigdy gość nie robił problemu. Sprawdza elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo, w przypadku drobnych usterek zwraca uwagę, kiwa paluchem i mówi, że następnym razem ma być naprawione. Jeden z diagnostów ma e39, więc i wspólny temat się znajdzie. Powodzenia. Trzeba się liczyć z faktem, że po prostu będzie coraz trudniej zarejestrować stare auto - takie czasy niestety.

Podobne wątki

  1. Spot w Katowicach
    Przez PrzemoS w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 22:08
  2. Odprowadzenie pojazdów Warszawa i okolice
    Przez BorysFromWarsaw w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-11-2008, 16:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •