Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: skrzynia biegow

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury

    skrzynia biegow

    witam, mam maly problem ze skrzynia biegow w 3.0i jest to automat. mianowicie przy wiekszych predkosciach, jadac na 80% mocy, tj. 170, czy 180 auto wariuje i nie wie na jakim ma jechac biegu, tj szarpie i zmienia raz wyzszy raz nizszy jak sie jedzie na rownym gazie, jezeli przyspiesze to zmieni na wyzszy bieg i nie ma problemu, jezeli zwolnie to zmieni na nizszy bieg i tez nie ma zadnego problemu, i dzieje mi sie tak tylko w granicach 180 km na godzine..... na rownym gazie, dowiezialem sie ze to nie koniecznie musi byc skrzynia tylko brak polaczenia miedzy skrzynia a silnikiem i jakis tam czujnik nie wie jak mocni=o jest wcisniety gaz i ze powinienem jechac do bmw podlaczyc ja pod komputer........ co o tym sadzicie ?? a 2 sprawa to pewna osoba myslala ze zeby wlaczyc halogeny trzeba pociagnac na wlacznik tak jak w mercedesach, no i wyrwala mi wlacznik, na ktory nie mozna teraz nalozyc wlacznika, gdzyz bolec zapada sie do srodka....... co zrobic ?? wyjac licznik i od srodka przytrzymac i skleic ?? czy co ?? jak sie tam dostac ??
    OO=[][]=OO

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    w 2 punkcie tak bedzie najlepiej - przez zegary z tyłu włącznika masz 1 kosteczkę i najlepiej go wyjmij i w domu na spokojnie powalcz

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    tak myslalem ze przez zegary.... a co ze skrzynia ??
    OO=[][]=OO

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Nie mam automatu więc nie orientuje się - bzdur opowiadał nie będę
    Albo poczekasz na kogoś kto miał podobną przygodę i się wypowie - albo komputer prawdę Ci powie ... za dużo kabli i możliwości na zgadywanie jak na moje oko :)

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Trzeba zacząć od rzeczy najprostszych np. od czujnika położenia przepustnicy może w tym przedziale ma przerwę ??? hmmm....

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    u nie najwiekszym problemem jest brak czasu...... nie mam czasu jechac do olsztyna do bmw..... moze dzis sie wyrwe do jakiegos pobliskiego warsztatu i zobaczymy co powiedza..... ale mam mieszane uczucia
    OO=[][]=OO

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •