Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: pobzykało podymiło i panel klimy nawiewy itp szlak trafił.... PILNA SPRAWA

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn

    pobzykało podymiło i panel klimy nawiewy itp szlak trafił.... PILNA SPRAWA

    Witam.

    Przed chwilą miałem mały problem u siebie w e32.... mianowicie zaczelo coś brzęczeć pod maską pomiędzy skrzynka bezpieczników a przednia szybą (jak by przy mocowaniu wycieraczki) po kilku sekundach pojawił sie dym.... czyli coś się paliło..... na szybko wyjete przekaźniki ale dalej to samo więc po kolei bezpieczniki.... po wyjęciu 30go? (w pierwszym rządku jest od 1 do 29 i w drugim następne 4 znajdują się obok przekaźników) ustało.... wyjołem radio bo poprawiałem przewody przy radiu wywaliłem wiązki kabli na zewnątrz i podpiolem bezpiecznik z powrotem.... cisza..... ale...... nie działa mi zupełnie nawiew... ponadto nawet nie reaguje na przełączanie nawiewu załączenie klimy itp (te diody na przyciskach martwe mimo że działały wszystkie) Dodam że przy gaszeniu silnika po jakimś czasie to cos czesto sie załączało na 3-5 sekund wyłączało i już więcej się nie załączało.... nie mam pojęcia co to jest i o co chodzi.... dodam że po wyjęciu opisanego wyżej bezpiecznika nie działają szyby i szyberdach czy coś jeszcze? nie wiem tyle usało mi się sprawdzić.... teraz jest cisza już sie to coś nie załącza ale bezpiecznik wyjęty i nie wkładałem żeby sobie ogniska na placu nie zrobić..... Czy jesteście w stanie mi powiedzieć o co chodzi? pilna sprawa :(

    taka skrzynka ja ta z linku. 2gi rząd bezpieczników pierwszy od lewej

    http://forums.eurocca.net/showthread...rol-issues-E32
    Ostatnio edytowane przez godles ; 16-03-2013 o 17:26

Podobne wątki

  1. Panel klimy
    Przez stachu0505 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 20:30
  2. Bardzo pilna sprawa. Akumulator?
    Przez positiv w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-06-2010, 08:26
  3. pilna sprawa
    Przez hrabia81 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 23:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •