Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Wyświetlacz komputera

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    58
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Lublin

    Wyświetlacz komputera

    Witam,

    Następujący problem :

    Nie wyświetla Mi się komputer ani przebieg dzienny jak i ogólny oraz temperatura i poziom paliwa w zegarach , prędkościomierz jak i obrotomierz działają.Tymczasowe spalanie terz nie działa pokazuje stale "0"

    Zdjęcia jak wygląda wszystko poniżej( czasami zaświeci się troszkę coś pomiga albo na stałe świeci)

    Co nie tak jak naprawić usterkę wszelkie sugestie pomocne pisać

    Usterka w 730i 88'r. automat.
    PiK-MaN BMW 730i

  2. #2
    A zegary masz od 750...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    58
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Lublin
    Nie wiem czy są od akurat 750 ale wcześniej wyświetlało wszystko poprawnie dane jak i komunikaty o błędach
    PiK-MaN BMW 730i

  4. #4
    Najpewniej zegary Ci sie wysypaly. Masz mozliwosc podlaczenie pod kompa lub podmianke zegarow?

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Miałem to samo w e34 .Mieszanie w zegarach pomogło na chwile .... Kupiłem używkę i jest do dziś dobrze :D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    58
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Lublin
    To Wymianka całych zegarów się szykuje ? Komputer się nie poprzestawiał ? zegary tylko są wadliwe ?
    PiK-MaN BMW 730i

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    A zegary masz od 750...
    A skąd to wnioskujesz?? bo ja tego nie wiem, a też takie mam zegary w swojej 730i

    Kolego PiK-MaN
    A robiłeś test zegarów...jeśli to coś pomoże?? Może masz jakiś bezpiecznik spalony albo inne cuś.

    Co do naprawy zegarów, to jak pisze Anatol - lepiej zamienić na dobrą używkę, ale najpierw lepiej sprawdzić te co masz (test zegarów, podpięcie do kompa i diagnoza).
    Jeśli nie będziesz miał skąd zdobyć elementu zegarów, to bij do mnie na PW albo gg.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Cytat Zamieszczone przez PiK-MaN
    To Wymianka całych zegarów się szykuje ? Komputer się nie poprzestawiał ? zegary tylko są wadliwe ?
    Na to wygląda, że zegary są do wymiany. Jak masz możliwość to zrób podmiankę sprawnych zegarów z takiego samego modelu E-32 i zobacz czy będzie to samo. Może uda Ci się dogadać z którymś z chłopaków , podjechałbyś i zrobili byście szybkiego swapa :)
    Jeśli wyjdzie że drugie zegary działają tzn. że na bank musisz je zmienić. Jeśli zegary z podmianki również nie będą "gadać" wtedy zaczniesz się martwić o kompa, wiązkę, wtyczkę itp.

    Ja bym tak właśnie zrobił

    Pozdrawiam

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    133
    BMW
    525d
    Skąd
    Rabka-Zdrój
    Musisz wymienic kondensatory w zegarach (koszt ok 10zl) i wszystko bedzie OK.
    ... lepiej miec parkinsona i troche rozlac z kieliszka, niz alzheimera i zapomniec wypic...

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez 735Pawel
    Musisz wymienic kondensatory w zegarach (koszt ok 10zl) i wszystko bedzie OK.
    O widzisz. Ja o tym nie wiedzialem.
    A wnioskuje o zegarach od 750 po tym, ze bak paliwa jest wyskalowany do 100 litrow. Inne tak nie mialy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •