Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Wyświetlacz komputera

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    no i jak efekt po zmianie kondensatorów?

    btw. zegary ktore masz nie sa od 750 bo predkosciomierz bylby do 280, natomiast moga byc od langa

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    58
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Lublin
    Po wymianie wszystko działa jak powienno , ale wymieniłem tylko dwa kondensatory u samej góry na zdjęciu i wszystko działa ale nie działa rezerwa paliwa więc trzeba resztę wymienić wymieniłem żarówki , bo były spalone i nie wiem czy żarówki szlak trafił czy kondensatory co wymieniłem , no ale nie które świeciły żaróweczki a cyfry były w samych "8" i migały więc jak ktoś ma taki problem to trzeba wymienić te kondensatory dwa u góry i sprawdzić żaróweczki ; koszt żaróweczek 2,25 PLN/szt.

    Może ktoś wie który kondensator od rezerwy paliwa ??
    PiK-MaN BMW 730i

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Dobra, a dla przypadku jak płytka jest inna niż pokazał Paweł - na której są 3 kondensatory.
    Po wymianie kondensatorów - po ich zalutowaniu i złożeniu całości, zegary nie działają, a na wyświetlaczu jest hasło "Code"

    Nie jest to mój przypadek, ale problem z tym istotny. - ktoś to przerabiał?
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    133
    BMW
    525d
    Skąd
    Rabka-Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez PiK-MaN
    (...)

    Może ktoś wie który kondensator od rezerwy paliwa ??
    Wydaje mi sie ze w tym przypadku problem lezy po stronie plywaka w baku.

    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Dobra, a dla przypadku jak płytka jest inna niż pokazał Paweł - na której są 3 kondensatory.
    Po wymianie kondensatorów - po ich zalutowaniu i złożeniu całości, zegary nie działają, a na wyświetlaczu jest hasło "Code"

    Nie jest to mój przypadek, ale problem z tym istotny. - ktoś to przerabiał?
    Przypadkiem nie jest pomylona biegunowosc ktoregos z kondensatorow??[/quote]
    ... lepiej miec parkinsona i troche rozlac z kieliszka, niz alzheimera i zapomniec wypic...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •