Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bmw e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar gacu500
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    4
    BMW
    e32
    Skąd
    Leszno k. Błonia

    Bmw e32

    Witam serdecznie wsztszystkich.
    Kupilem po dłuzszym czasie sobie drugie jak narazie w swoim zyciu Bmw e32 730i wczesniej mniałem 530i tez rocznik 88.

    Mam pare pytan bo nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi na temat przerobienia z małego grila na wiekszy tak jak ma 750i. Wiem ze trzeba wymienic maske,grill, oprawki swiatel i chyba tez belke? jezeli tak czy belka od tej 750i bedzie pasowac do mojej 730i. ???

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy ;) Tu się przedstawiamy , pytania w odpowiednim dziale zresztą na Twoje pyt są już gotowe odpowiedzi ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar gacu500
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    4
    BMW
    e32
    Skąd
    Leszno k. Błonia
    A to w takim razie ok;)!! juz jestem zadowolony hehe

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar gacu500
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    4
    BMW
    e32
    Skąd
    Leszno k. Błonia
    Mam ladna 730,albo w sumie to mnialem a to dlatego ze niestety mnialem maly wypadek i chce ja troche bardziej ulepszyc chociazby wiekszą nerką.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Witam,

    Słaby pomysł z tą szeroką nerką - e32 z rzędowym motorem miało wąską i niech taką ma, chyba że koniecznie chcesz udawać coś czym to auto nie jest.

    Wąski ryj, tak samo jak 6-ka w rzędzie ma swój klimat, którego udawanie V-ki nie zastąpi. "Ulepszanie" na siłę to bliska droga do spojlerka, neonka, xenonka i odblaskowego kondonka...

    Do zmiany na szeroki ryj potrzebujesz maski, zderzaka, grilla i nerek, oprawek lamp i listwy metalowej pod lampami uzupełniającej szczelinę między grillem a zderzakiem. Pas przedni zostaje fabryczny. "Belka" czy cokolwiek takiego to nie ten temat, podobno "belke" mają *TFU* auta francuskie.
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar gacu500
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    4
    BMW
    e32
    Skąd
    Leszno k. Błonia
    Witam.

    Pomysl przyszedl tylko dlatego ze zatrzymałem sie niedawno na slupie na parkingu:( jadac na cargo. I nie robil bym tego zeby nie to. Z szeroka nerka wygląda 7 pieknie....
    Ponioslo mnie "troche"a słabe opony mam i ja pociągneło prosto,prosto w słup. Płakac mi sie chce na sama mysl jak sobie przypomne ale cuż stało sie.

    Racja nie belka ale pas mnialem na mysli... A wiec pas wychodzi na to ze jest taki sam jak w 750 z szeroka nerka i problemów z montarzem maski i reszty nie bedzie jak kupie pas od 730i? bo np.na allegro jest na sprzedanie "pas szeroka nerka" a jest droższy i tak sie bałem ze jednak jest różnica i moze nie pasowac ..

    A co do spojlerkow i neonkow hehe to nigdy w zyciu.:-P


    Pomocy Ryjki...

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21

    Odp: Bmw e32

    Szkoda że rozbiłeś bo ja bym sie zamienił szeroki na wąski :)

    wysłane z Note2/tapatalk

Podobne wątki

  1. [e32] BMW E32 730i Czarna LaLa Nowe fotki
    Przez 7er Fanatic w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 02-08-2011, 13:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •