Hmmm a czy przypadkiem to nie jest (jedna z 2-ch ) wersji z radomia ?? Latały tam swego czasu na próbe 2 sztuki (niebieska jeszcze) 2-litrowe diesle nieoznakowane... Może to te tylko zmieniły rejonizację .... :D