Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Forumowicze pomagają

  1. #1
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce

    Forumowicze pomagają

    Pamiętacie rodzinę, której pomogliśmy w ramach Szlachetnej Paczki?


    Udało nam się zorganizować bardzo dużą pomoc. Wielki ukłon ode mnie dla WAS .
    Ostatnio przekazałam Pani Agnieszce uzbierane przez nas dodatkowo 490 zł. Dokładnie 8 marca zamiast
    :roza2:

    Pani Agnieszka opowiedziała mi wówczas o pewnym problemie, z którym w tej chwili nie mogą sobie sami poradzić.

    Chodzi o to, by ktoś kto dysponuje kwotą około 1000-1500 zł zakupił im sprzęt nagłaśniający, za co Pani Agnieszka w niewielkich ratach oddawała by powoli.
    Mąż Pani Agnieszki grał z kimś w zespole na klawiszach. Niestety sprzęt nagłaśniający nie był jego. Kilka dni temu wspólnik odebrał im ten sprzęt i chce go sprzedać (domyślam się, że sam ma niezbyt sytuację finansową albo mieli jakiś konflikt).


    Gdyby mieli taki sprzęt http://allegro.pl/naglosnienie-estradowe-2-1-800w-sub-2xsat-statywy-i3091513492.html ,
    mąż Pani Agnieszki miałby możliwość grania w szkołach na różnych imprezach. Pani Agnieszka powiedziała, że każdy taki występ to kwota około 200-300 zł - obciążenia wynikające z umowy zlecenie.


    Ja mam już obiecane od kogoś 500 zł, że im pożyczy (nasz forumowicz). Brakuje jeszcze około 1 000,00 zł

    Rodzina nie ma zdolności kredytowej. Pani Agnieszka jest po mastektomii i ma przerzuty. Wiem, że się cały czas leczy i aktywnie działa, by pozyskać jakieś środki na 1% na leczenie. Oto przykład:
    http://www.roland-gazeta.pl/index.ph...-walk-z-rakiem (jak nie macie pomysłu na 1% to przy okazji zachęcam przeznaczyć go na leczenie dla Pani Agnieszki).


    A więc do rzeczy...

    Czy ktoś z nas ma taką możliwość by pomóc finansowo?

    Pomyślałam, też, że może ktoś z nas ma taki sprzęt, którego już nie potrzebuje i mógłby im odsprzedać w niewielkich ratach?


    Każdy pomysł się liczy. Proszę o wypowiedzi w tym wątku lub na priv.

    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 15-03-2013 o 21:09

  2. #2
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Sprawa dośc pilna, bo imprezy zaczną się po świętach. Pani Agnieszka dzisiaj powiedziała mi, że jak dostaną zwrot podatku natychmiast zwrócą osobie, która będzie mogła pomóc pieniądze.

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Rozumiem, że sprawa jest pilna.
    Ogromny szacun dla tego użytkownika który pożyczy 1/3 tej kwoty.
    Myślę, że po weekendzie będziemy mogli odtrąbić kolejny sukces ludzi 7er.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    ja mogę wyłuskać max 100 pln

  5. #5
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    ja mogę wyłuskać max 100 pln

    Każda pomoc będzie wielka :) Mam już na priv deklarację przekazania rodzinie 100 zł bezzwrotnie!

  6. #6
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Kurcze Pawełku oby Twoje słowa się sprawdziły. Na obecną chwilę jest słabo :(

  7. #7
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Mój numer konta znacie ;) pamiętajcie żadnych przelewów zagranicznych bo to się nie opłaci.

    rodzinabmw - przelewaj tą stówkę:)

    Jak nam wypali to Pani Agnieszka zwróci pieniądze wg kolejności wpłat ;)

    jak nam nie wypali zbiórka to po świętach oddaję Wam kasę :(


    A jak nie znacie to piszcie na priv podam dane do przelewu :)

    Poniżej dam Wam troszkę świeżych informacji o rodzinie :)


    Pani Agnieszka (36 l.) z mężem Edwardem (35 l.) wychowują dwóch synów: Wojtusia (3 l) i Bartka (12 l.)
    Rodzina znalazła się w trudnej sytuacji 2 lata temu. Najpierw maż stał się niezdolny do pracy (zerwane ścięgno wymagające operacji i długiej rehabilitacji), a kilka miesięcy później pani Agnieszka zachorowała na raka. Pomimo mastektomii we wrześniu 2012r. roku nastąpiły przerzuty do wątroby.
    Rodzina mieszka w małym dwupokojowym mieszkaniu na poddaszu, na adaptację którego zaciągnęła kredyt (rata ok. 500zł do 2014r.).

    Pani Agnieszka ma przyznany zasiłek pielęgnacyjny w wysokości 153 zł – orzeczona niepełnosprawność do listopada 2014r. Zajęła się wykonywaniem biżuterii i czasem udaje jej się zarobić 150-200 zł, dzięki czemu ma na leki, które musi przyjmować (na serce na żołądek i witaminy z grupy b, żelazo,rutinoscorbin i zastrzyki które musi brać na poruszenie szpiku aby produkował leukocyty bo chemioterapia bardzo i je wyniszcza i nie może dostać wtedy chemii). Dodatkowo podjęła w ubiegłym roku naukę w szkole średniej (liceum ogólnokształcące). Pani Agnieszka bardzo chce wygrać z chorobą, zwróciła się o pomoc do różnych organizacji w tym do Fundacji ALIVIA, w której założono jej skarbonkę. Ostatnio na pokrycie kosztów leków i dojazdy zebrało się w skarbonce około 20 zł. (http://www.alivia.org.pl/skarbonka/agnieszka-kuriata/)

    Pan Edward zasiłek rehabilitacyjny przyznany do 7 kwietnia tego roku (obecnie 2 200 zł). W czasie rehabilitacji otrzymał wypowiedzenie z pracy. Obecnie poszukuje pracy i składa podania. Poprzedni pracodawca obiecywał ponowne zatrudnienie ale pod warunkiem założenia przez pana Edwarda firmy. Jednak firma ta prawie się rozpadła. Pan Edward ma ciągły kontakt z poprzednim pracodawcą i na razie nie mogą go przyjąć.

    Koszty utrzymania mieszkania to około 500zł (woda, prąd, śmieci, ogrzewanie) oraz leków i dojazdów na chemioterapię (dwa razy w tygodniu po 50 km) oraz dodatkowych badań np. kardiologicznych to około 300 zł.


    Ostatnio edytowane przez basik107 ; 23-03-2013 o 21:26

  8. #8
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Mamy na koncie 50 zł bezzwrotnej pomocy i 500 pożyczki :)

  9. #9
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Wczoraj zawiozłam z mężem sprzęt rodzinie :)
    Łącznie zakup zbliżył się do 1900 zł :) Udało mi się tyle zebrac pieniążków ;) na forum i poza forum.
    Zainteresowanym wyślę na e-maila dowód zakupu.
    A tutaj taka mała zajawka fotek :)
    i takie moje wrażenia...

    Radośc była wielka. Strasznie miło się patrzyło jak wielką przyjemnośc zrobiliśmy mężowi Pani Agnieszki i jej a nawet dzieciakom. Niestety nie dotarł sprzęt na sobotę (mieli umówione już granie) ale udało im się wypożyczyc jakiś z Domu Kultury.
    Co chwilę Pan Tomek nie mogąc powstrzymac emocji komentował, że sprzęt jest super, że jest dużo lepszy od tego na którym dotychczas grał, że o niebo lepszy od tego co ma dom kultury :) że mikrofon działa wspaniale! bo na sobotniej imprezie to ciągle coś przestawało działac ;) że mikrofon ledwo zipiał.
    Na szczęście i tak jego granie i śpiewanie bardzo się spodobało. Wszyscy wspaniale się bawili.
    Dyrektor Domu Kultury obiecał im, że będzie Pana Tomka polecał na wszystkie imprezy, w tym jak ta sobotnia (spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich). Teraz tylko trzymac kciuki, by udało mu się złapac zlecenia na granie no i porządną pracę.


    Jak widzisz na fotkach i filmiku przy okazji sprawdzania czy wszytsko działa zagrał nam kilka kawałków :) Nie mgół przestac grac i śpiewac :) Nie podejrzewałam go o to, że ma taki ładny głos :) Mały Wojtuś ciągle przychodził i pytał czy będzie mógł śpiewac do mikrofonu bo tak to lubi.

    Duża ogromna buźka mi się dostała i przekazuję ją WAM z ogromnym podziękowaniem.
    Na wychodne dostałam wiejskie jajeczka i zaproszenie na kawę oraz obietnicę, że Pan Tomek jak będzie taka potrzeba zagra na finale Szlachetnej Paczki :)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0132.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	87.8 KB
ID:	5798Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0130.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	85.3 KB
ID:	5799Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0131.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	83.9 KB
ID:	5800Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0132.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	87.8 KB
ID:	5798 Sorki, że fotki takie poobracane ;)

  10. #10
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Basiu jesteś best of de best :d

Podobne wątki

  1. [E38] [E38] Witam forumowicze ;) Babcia 99r Wita !
    Przez MostPlayer w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 17:15
  2. [E32] Cześć Forumowicze
    Przez cziko1979 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 22:21
  3. [E38] Siemanko forumowicze
    Przez salwi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 07:14
  4. Siemanko Forumowicze :)
    Przez mlodygniewny78 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2009, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •