Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Forumowicze pomagają

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Mój numer konta znacie ;) pamiętajcie żadnych przelewów zagranicznych bo to się nie opłaci.

    rodzinabmw - przelewaj tą stówkę:)

    Jak nam wypali to Pani Agnieszka zwróci pieniądze wg kolejności wpłat ;)

    jak nam nie wypali zbiórka to po świętach oddaję Wam kasę :(


    A jak nie znacie to piszcie na priv podam dane do przelewu :)

    Poniżej dam Wam troszkę świeżych informacji o rodzinie :)


    Pani Agnieszka (36 l.) z mężem Edwardem (35 l.) wychowują dwóch synów: Wojtusia (3 l) i Bartka (12 l.)
    Rodzina znalazła się w trudnej sytuacji 2 lata temu. Najpierw maż stał się niezdolny do pracy (zerwane ścięgno wymagające operacji i długiej rehabilitacji), a kilka miesięcy później pani Agnieszka zachorowała na raka. Pomimo mastektomii we wrześniu 2012r. roku nastąpiły przerzuty do wątroby.
    Rodzina mieszka w małym dwupokojowym mieszkaniu na poddaszu, na adaptację którego zaciągnęła kredyt (rata ok. 500zł do 2014r.).

    Pani Agnieszka ma przyznany zasiłek pielęgnacyjny w wysokości 153 zł – orzeczona niepełnosprawność do listopada 2014r. Zajęła się wykonywaniem biżuterii i czasem udaje jej się zarobić 150-200 zł, dzięki czemu ma na leki, które musi przyjmować (na serce na żołądek i witaminy z grupy b, żelazo,rutinoscorbin i zastrzyki które musi brać na poruszenie szpiku aby produkował leukocyty bo chemioterapia bardzo i je wyniszcza i nie może dostać wtedy chemii). Dodatkowo podjęła w ubiegłym roku naukę w szkole średniej (liceum ogólnokształcące). Pani Agnieszka bardzo chce wygrać z chorobą, zwróciła się o pomoc do różnych organizacji w tym do Fundacji ALIVIA, w której założono jej skarbonkę. Ostatnio na pokrycie kosztów leków i dojazdy zebrało się w skarbonce około 20 zł. (http://www.alivia.org.pl/skarbonka/agnieszka-kuriata/)

    Pan Edward zasiłek rehabilitacyjny przyznany do 7 kwietnia tego roku (obecnie 2 200 zł). W czasie rehabilitacji otrzymał wypowiedzenie z pracy. Obecnie poszukuje pracy i składa podania. Poprzedni pracodawca obiecywał ponowne zatrudnienie ale pod warunkiem założenia przez pana Edwarda firmy. Jednak firma ta prawie się rozpadła. Pan Edward ma ciągły kontakt z poprzednim pracodawcą i na razie nie mogą go przyjąć.

    Koszty utrzymania mieszkania to około 500zł (woda, prąd, śmieci, ogrzewanie) oraz leków i dojazdów na chemioterapię (dwa razy w tygodniu po 50 km) oraz dodatkowych badań np. kardiologicznych to około 300 zł.


    Ostatnio edytowane przez basik107 ; 23-03-2013 o 20:26

  2. #2
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Mamy na koncie 50 zł bezzwrotnej pomocy i 500 pożyczki :)

Podobne wątki

  1. [E38] [E38] Witam forumowicze ;) Babcia 99r Wita !
    Przez MostPlayer w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 16:15
  2. [E32] Cześć Forumowicze
    Przez cziko1979 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 21:21
  3. [E38] Siemanko forumowicze
    Przez salwi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 06:14
  4. Siemanko Forumowicze :)
    Przez mlodygniewny78 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2009, 19:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •