Trochę nie rozumiem skąd taka cena. Po co tyle inwestować w auto żeby je wystawiać do sprzedania, sam mam Mantę po renowacji (22 tys) włożone i na myśl mi nie przychodzi żeby się jej pozbyć. Ale fakt e32 bardzo ładne.