Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zderzak tył E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger

    Zderzak tył E38

    Witam.Panowie pytanie może i śmieszne,ale wole uniknąć niepotrzebnych kosztów.Czy zderzak pod PDC w E38 różni sie w jakiś sposób konstrukcyjne od tego bez PDC? Zaznaczam,że moje pytanie jest odnośnie samego zderzaka,nie plastikowych listew;-)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Niczym sie nie rozni z tego co przed chwila patrzylem.Ten w wersji bez PDC posiada pod listwa otwory na czujniki.Jak chcesz to moge zrobic jakies zdjeciaczy cos.
    Ostatnio edytowane przez impex ; 09-03-2013 o 11:45

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    No i własnie o te otwory mi chodzi.Wolałbym uniknąć ewentualnego rzeźbienia w plastiku.Mam u siebie PDC,ale zderzak przeżył zimową przygode z zaspą wobec czego szukam jakiegos na podmianke.Nie widze problemu z kupnem używki bez PDC i ewentualna wymiana samych listew.Zastanawiam sie jednak,czy we wszystkich były te otwory pod PDC czy nie????Bo jesli nie to juz lipa bedzie.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Wg mnie na pewno we wszystkich, po co mieliby zaslepiac te otwory? Poza tym nawet gdyby w co i tak watpie to wystarczy zrobic 4 otwory i tyle.Przeciez to i tak schowane pod listwa.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    Wiem że to ijtak bedzie zakryte listwami,ale po 1 nie mam fizycznie czasu żeby sie z tyb bawić,a po 2 to ma być tak jak fabryka wypuściła.bez wiercenia i rzeźbienia.Kupie odrazu pod PDC.
    Dzieki za podpowiedz impex;-)

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    OK, zrobisz jak uwazasz, ale wg mnie nie bylo zadnej roznicy na 100%. posiadam na aucie zderzak pod PDC i obok lezy zderzak bez PDC i wyglada tak samo jak ten co mam na aucie.Musze tylko kupic inne listwy.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BlooDi
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    142
    BMW
    e38 730d '00
    Skąd
    Toruń
    ja niemialem u siebie pdc i Jointovicz tez niemial montowalissmy sobie czujniki z allegro w obu naszycvh autach pod listwami byly miejsca na czujniki wiec wydaje mi sie ze to standard :)

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Piter30 Zobacz posta
    Wiem że to ijtak bedzie zakryte listwami,ale po 1 nie mam fizycznie czasu żeby sie z tyb bawić,a po 2 to ma być tak jak fabryka wypuściła.bez wiercenia i rzeźbienia.Kupie odrazu pod PDC.
    Dzieki za podpowiedz impex;-)
    Do e38 jest tylko jeden rodzaj zderzaka - PDC czy nie, nie ma znaczenia.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •