Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Serdecznie witam wszystkich

  1. #11
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Dolaczam sie - i witam w gronie siudemek !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    moze niejestem w temacie ale dlaczego stoi?

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    18
    BMW
    730 E-38
    Skąd
    Gdańsk
    Witam ;-)

    ps. czy też macie wielką radość jak odbieracie samochód z naprawy po kilku dniach postoju ?
    Jedyna słuszna marka samochodów to BMW

  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu
    Witam ;-)

    ps. czy też macie wielką radość jak odbieracie samochód z naprawy po kilku dniach postoju ?
    Co TY!!! BMW sie nie psuje :mrgreen:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    7ka
    Gość
    witam,witam

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    Ok to napisze historie dlaczego moje auto stoi... Tylko to jest kryminał :-D moja slicznotka zaczela mi gotowac wode, zajechalem nia do pobliskiego "MEHANIKA" przyjechalem patrze e36 stoi w remoncie jakas zafira mowie niech robi... Zaczeli od rozebrania silnika (bo dużo godzinek) wymienili uszczelke pod glowica skrecili do kupy i wode wyrzuca!! (nie wyplanowali głowicy!!!), wkurwilem sie narobilem ognia rozebrali znow nowa uszczelka pojechalem pod rzeszow wyplanowac glowice przywiozlem skrecili do kupy... wode gotuje!!! :shock: wymienilismy pompe wody... termostat wyciagniety nawiercone otwory :mrgreen: ... gotuje... okazalao sie ze padlo wisko, co kazdy majacy jakiekolwiek pojecie o beemkach powinien na to od razu wpasc... ja jestem mlody lepek to moja pierwsza beemka w karierze nie wiedzialem ze od poczatku chodzilo tylko o wisko.... w miedzyczasie wyswietlala mi sie kontrolka EML stwierdzilem ze bede regenerowal przepustnice zostawilem ja gdzies otwarta i mi ktos w domu ja zepsul bo powyginal grzebyki (koledzy z emlem wiedza o co chodzi). Auto juz mam skapletowane, ale nie moglem przepustnicy znalesc ... na szczescie Tu na forum odezwal sie Kolega, który pisze ze mi ja sprzeda... takze mialem mase wydatkow, ogolnie porazka, ale juz sie doczekac nie moge... w miedzyczasie jezdze CC 700 :mrgreen: wyobraźcie sobie ten przeskok.... :cry:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •