Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Przepalające się żarniki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BlooDi
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    142
    BMW
    e38 730d '00
    Skąd
    Toruń

    Przepalające się żarniki

    Witam, kupilem zarniki HIDy, przyszly zadowolony wsadzilem je do auta błysnely i sie rpzepalily (banka w srodku zrobbila sie ciemno szara), wkurzony odeslalem zarniki i przyslali mi nowe wsadzielm i znowu taka sama sytuacja, wiec odeslalem znowu i 3 para tez odrazu sie rpzepalila, po wsadzeniu spowrotem starych wszystko działa. mam odyginalna instalacje xenonow. Wlasciciel sklepu z ktorego zamawialem mowi ze to wina zabrudzonych styków na kostce od xenonów, ze nowe potrzebuja wiecej pradu a stare troche juz wypalone mniej i dlatego jak wsadzam nowe to sie przepalaja, nierozumiem dokonca tego rozumowania, bo rpzeciez jezeli styki sa brudne/zasniedziale to zarnik miej pradu dostaje przez co powinien sie slabiej swiecic albo wogole. Wie ktos oco tu moze chodzic ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    moze chodzi o to ze kupujesz chinszczyzne za kilkanascie zlotych, a nie oryginal za 150 lub wiecej, nie wiem po ile oryginaly teraz

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    Powiedz sprzedawcy żeby taką ciemnotę wciskał swoim dzieciom, co za bzdura w ogóle, najprawdopodobniej masz poprostu zbyt mocną przetwornice jak na chińskie gó...o ale powinien ci powiedzieć że ww żarniki nie są przystosowane do orginalnej instalacji xsenonów

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    moze chodzi o to ze kupujesz chinszczyzne za kilkanascie zlotych, a nie oryginal za 150 lub wiecej, nie wiem po ile oryginaly teraz
    nie trzeba kupować oryginałów w bmw za 600szt, ale conajmniej bodajże d2s osram, za niecałe 200-300zl szt. problem z tymi na allegro to że większość to podróbki, trzeba wiedzieć jak odróżnić, najlepiej wyczaic sklep stacjonarny , mogę polecić ten na wale miedzyszynskim w warszawie , też sprzedają przez allegro - poszukaj

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    A żarniki za jaką cenę i jakiej firmy kupowałeś ?
    Gdzieś czytałem, ze oryginalne przetwornice nie lubią niektórych (chińskich) zamienników i takie mogą być efekty.
    Co do brudnych styków w kostce, facet ściemnia. Dobrze zna swój towar, dlatego pewnie tak chętnie wymienia. Nie dotykałeś mam nadzieję bańki palcami ?
    Tu na forum polecano Osrama i Philipsa, ale ja nie miałem jeszcze okazji sprawdzić, które lepsze.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BlooDi
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    142
    BMW
    e38 730d '00
    Skąd
    Toruń
    A jednak szok ;O poszedlem do sklepu elektronicznego o pogadalem ze sprzedawca mowi ze faktycznie moze od tego sie przepalac sprzedal mi kontakt spray za 8 zl psiknalem w kostki podlaczylem hidy i dzialaja ;O

Podobne wątki

  1. [elektryka] Jakie żarniki ksenonowe do E65 ?
    Przez pietjawawa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-03-2016, 22:29
  2. [silnik] Tempomat wyłącza się po kilku sekundach i nie daje się ponownie włączyć
    Przez brunoz w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 20:24
  3. [elektryka] Przepalające się żarówki stopu
    Przez F75 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-01-2012, 23:28
  4. Jakie żarniki (xenon) polecacie?
    Przez Jawa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 10:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •