Siema.Jak w temacie jade autem i na dziurach lekkich juz przy 70 km/h slychac cale zawieszenie przod i tyl w sumie nawet przy 40 km/h .Slychac wszystkie kola i tez jakby drzwi miala luz na zawiasach i pukaly.Pewnie nikt mi nie pomoze ale postanowilem i tak zapytac.Pozatym szum wiatru juz przy 70 km/h a jak mocno wieje to przy 60 pozniej to jest juz naprawde glosno powyzej 200 km/h.
Wymieniane
-szyby podwójne cos jakby po tej wymianie bylo duzo glosniej (wymienialem pare rzeczy i auta nie mialem poltora miecha i tez nie mam porownania jakby bylo przed i po bo to sporo czasu.Ogarnial jeszcze nadmuch nad radiem który nie dzialal od stronu kierowcy.Ten co jest na srodku .Pozniej wstawilem zwykle z powrotem ale bez roznicy.
-szyby wymieniana i wklejana na nowo przednia w nordglass>Czytalem o motywie ze trzeba zalozyc nowe podkladki pod szybe a moze oni tylko uszcelke wymieniali
-amory sprezyny z tylu na nowo (jedna byla peknieta w dwoch miejsach to wymienilem) zadne
-wymiana dróżków od stabilizatora z przodu i tuleji stabilizatora.
-wachacz z tylu jeden
-ogolnie ani zaden mechanik ( trzy obiektywne osoby sprawdzaly cale zawiesznie ) ani szarpaki nic nie wykazaly.
-odnosnie szyb bocznych ktore byly wymieniane to rozebralismy boczki i sprawdzalismy czy wszsytko jest jak byc powinno no i jest.
Mysle ze to moze byc gdzies walniete wygluszenie samochodu i dlatego wachacze slychac tak glosno .Jakis dzwiek napewno wydaja a moze przez to ze cos nie tak z wygluszeniem to tak glosno slychac.Uznaje za malo prawdopodobne zeby ze wszystkimi kolami (wachaczami) przod tyl lewa prawa bylo cos nie tak wiec prosze was o pomoc jak to wszystko ,,ugryźć,, .
Dzwieki stukanie pukanie ,na kierownicy tez czuc kazda dziure dosyc mocno ,Stukanie pukanie za kazdej strony przod tyl lewa prawa.Pomalu sie zastanawiam czy nie wrocic do e34 ktore mialem tyle ze z v8 albo 535 .To auta sie duzo lepiej prowadzilo moim zdaniem i bylo lepiej wygluszone.Nie mowie teraz wzgledem mojej ale jakiejkowliek e38 w dobrym stanie (jezdzilem paroma) Jak ktos ma propozycje to moglbym sie zamienic z doplataa le to juz off topic.
Pozdrawiam i prosze o pomoc .