Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: wymiana wyswietlacza na polift

  1. #71
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Jak dobrze pamiętam, wymieniałem jeszcze chyba tuner w tylnym lewym słupku i bez problemu wszystko działało. Poszukaj gdzieś na forum chyba umieszczałem info na ten temat. Przeczytaj wątek od początku. Trzeba dokodować wyposażenie.
    Pzdr

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez jaro_alfa ; 13-06-2018 o 07:59

  2. #72
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Wymień jeszcze ASK(odwarzacz CD) i moduł telefonu w bagażniku na TCUM.

    Następnie należy wszystko właściwie zakodować do samochodu

    Moduł TCUM trzeba programować, żeby wpisać nr VIN samochodu i dopiero wtedy możliwe będzie kodowania, w innym przypadku nie ma gwarancji, że przepuści kodowanie
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #73
    Początkujący Użytkownik Awatar Loszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    81
    BMW
    e65 735i 2002
    Skąd
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez jaro_alfa Zobacz posta
    Jak dobrze pamiętam, wymieniałem jeszcze chyba tuner w tylnym lewym słupku i bez problemu wszystko działało. Poszukaj gdzieś na forum chyba umieszczałem info na ten temat. Przeczytaj wątek od początku. Trzeba dokodować wyposażenie.
    Pzdr

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Przeczytałem cały wątek 3 x ale nie znalazłem info na ten temat ;(

    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Wymień jeszcze ASK(odwarzacz CD) i moduł telefonu w bagażniku na TCUM.

    Następnie należy wszystko właściwie zakodować do samochodu

    Moduł TCUM trzeba programować, żeby wpisać nr VIN samochodu i dopiero wtedy możliwe będzie kodowania, w innym przypadku nie ma gwarancji, że przepuści kodowanie
    Rozumiem. Czy taki moduł będzie odpowiedni?? http://allegro.pl/modul-telefonu-bmw...315710683.html czy podejdąteż te tańsze z lat wcześniejszych?

  4. #74
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Rozumiem. Czy taki moduł będzie odpowiedni?? http://allegro.pl/modul-telefonu-bmw...315710683.html czy podejdąteż te tańsze z lat wcześniejszych?
    Musi to być moduł TCU-MOST 1.5. Nie może być EVEREST
    E60 i E65 używają innego softu w tym module i taki z E60 i innych(E61, E63 itp) może nie dać się dokodować
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #75
    Początkujący Użytkownik Awatar Loszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    81
    BMW
    e65 735i 2002
    Skąd
    Suwałki
    Zamówiłem taki moduł o którym pisałeś. Dziś spodziewam się kuriera. pytanie.. gdzie mam go wpiąć i czy w ogóle znajdę odpowiednią wtyczkę? :/. Jeszcze jedno. Czy ktoś z Was sam dokładał sobie AUXa? Rozumiem, że wpina siędo radia 3 pinowy kabelek ale czy w przed liftowym radiu to zadziała? Auxa w monitorze mam odblokowanego tzn jest taka opcja już po kodowaniu.

  6. #76
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    9
    BMW
    BMW E65
    Skąd
    Szczecin
    loszka to kupiłeś taki sam wyświetlacz jak ja z anglika też mi działały pokrętła regulacji nawiewu na odwrót ale to nie problem wszystko przekodujesz NCS w module MMIGT a jak chcesz mieć bluetooth w aucie to musisz wymienić moduł tak jak pisał cursor i przekodować kilka opcji bardzo dobry opis masz tutaj https://www.bmw-klub.pl/forum/viewto...?f=76&t=259685 wszystko opisane krok po kroku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •