Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Wątek: wymiana wyswietlacza na polift

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    145
    BMW
    E65 745i e46 328i coupe Jeep grand Cherokee Wj 4.7 Mercedes clk w209 1.8 Lexus gs450h e38 740iL
    Skąd
    kalisz
    dziekuje ci bardzo kolego za informacje :) warto wymienic na polifta choćby dla mp3
    BMW jest jak ocean uczuć - gdy raz się zanurzysz, utoniesz...

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    145
    BMW
    E65 745i e46 328i coupe Jeep grand Cherokee Wj 4.7 Mercedes clk w209 1.8 Lexus gs450h e38 740iL
    Skąd
    kalisz
    http://allegro.pl/zmieniarka-cd-bmw-...032063059.html
    czy ta zmieniarka bedzie pasować do poliftowego wyświetlacza ?
    BMW jest jak ocean uczuć - gdy raz się zanurzysz, utoniesz...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez rogalex Zobacz posta
    http://allegro.pl/zmieniarka-cd-bmw-...032063059.html
    czy ta zmieniarka bedzie pasować do poliftowego wyświetlacza ?
    Pasować będzie ale nie będzie czytała mp3 bo jest z modelu przed liftem. Spytaj tego sprzedającego ma wyświetlacze z modeli po liftingu więc pewnie ma zmieniarki do polifta

  4. #24
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Witam odkopuje temat :)
    Udało mi się kupić monitor poliftowy z wersji angielskiej, dzisiaj go podłączyłem i tak jak myślałem nie widzi mi zmieniarki tylko sam ASK, nie ma korektora Logic7, telefon nie działa, godzina jest tylko PM, nawigacja działa i reszta opcji. Wychodzi na to ze będę musiał wszystko zakodować, tylko ostatnio kodowałem 3 lata temu :) i mam pytanie odnośnie tego
    Czy tak ma przebiegać kodowanie?? jaki ECU jest odpowiedzialny za monitor?? Czy podczas kodowania monitor poliftowy odrazu musi być podłączony do auta ???

    1. Uruchamiamy Ncs
    2 Ładujemy profil Expertenmodus naciskamy ok
    3 Pózniej przycisk F1 czyli FG/ZCS/FA nastepnie F3 i wybieramy model naszego auta potem klikamy w opcje CAS czy LMA??
    4. Zostawiamy tak Ncs
    5 Wchodzimy do katalogu gdzie zainstalowany jest NCS katalog "work" i zmieniamy rozszerzenie pliku FSW_PSW.TRC na FSW_PSW.MAN
    6. NAstepnie w NCS naciskamy F6 "Zuruck"
    7. Naciskamy F4 i wybieramy sterownik ( jaki?????? )
    8. Pozniej F2 "Job andern" i wybieramy opcje SG_Codiren
    9. F3 "Job ausfuhren"

    Znalazłem jeszcze taką instrukcję ale tutaj w niej nie ma nic o zmianie rozszerzenia pliku http://www15.zippyshare.com/v/17197304/file.html


    ! próba kodowania zakończona niepowodzeniem wszystko cacy ale na samym koncu wywala błąd


    Załadowałem odpowiedni profil w ncs pozniej F1 czyli FG/ZCS/FA nastepnie F3 i wybierałem e65 potem kliknąłem w opcje CAS i zrobiłem F6 "Zuruck"
    wszedłem w katalog Work zmieniłem rozszerzenie na .Man nacisnąłem F4 Proces ECU wybrałem moduł MMIGT później F3 Execute JOB i wywala mi taki błąd








    A tu filmik pozniej jeszcze raz powtórzyłem operacje bo nie miałem w ustawieniach profilu opcji FSW/PSW-Manipulate with FSW_PSW.MAN zaznaczyłem ja ale i tak to nic nie pomogło dalej error


    http://www.youtube.com/watch?v=kqB68jXWGVA
    Ostatnio edytowane przez dealer25 ; 22-08-2013 o 17:51

  5. #25
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    monitor ogarnięty oto efekt :)



    Teraz czas na wymianę czytnika Navi :)

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Wymieniłeś zmieniarkę? Czyta mp3?

  7. #27
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Wymieniłeś zmieniarkę? Czyta mp3?
    narazie tylko monitor dorwałem go dosyć tanio od Anglika, w następnej kolejności chciałbym zmieniarkę, jak wygląda zmieniarka poliftowa?? na większości aukcji nie podają z jakiego rocznika jest zmieniarka......


    JAk to możliwe ze w tej E65 jest navi z widokiem 3D a monitor jest przedliftowy?? hmmm ... myślałem ze aby miec widok 3D trzeba wymienić monitor na lift i czytnik Navi

    http://www.xolmatic.com/xprojects/XE...alpicadero.htm
    Ostatnio edytowane przez dealer25 ; 29-08-2013 o 22:16

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Może po FL tylko doszła perspektywa i te chmurki? Osobiście nie widziałem navi na przedliftowym monitorze więc ciężko mi powiedzieć.

  9. #29
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    ja mam czytnik CD i mam tylko widok 2d bez chmurek, wydaje mi sie ze w tej przedliftowej e65 jest czytnik DVD ( w 2003 roku montowali juz czytniki DVD nawet jak nie było dodatkowych przycisków od I-Drive'a ) i tam juz jest widok 3D nawet na "brązowym" monitorze mam rację????

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Tak sobie gawędzicie beze mnie, to pociągnę trochę temat mp3. Czy poliftowy ASK odtwarza mp3, czy tylko zmieniarka ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •