Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
W takim przypadku towar odsyłany jest do producenta i czekasz 14dni na odp.Jeśli Ci nie uznają to piszesz odwołanie.Sprzedający ma to gdzieś:-) .Jestem sprzedawcą części samochodowych.Myślisz że ktoś się przejmuje jak przychodzi ktoś z reklamacją np. piasty koła?Wołam kolegę od reklamacji a on spisuje wszystko to co jest wymagane i tyle.Dziękuję- dowidzenia w ciągu 14dni damy odp i jest wysyłane do centrali.Najlepsi piszą po 3-4 odwołania a firma jako sprzedający jest tylko skrzynką kontaktową:-)

wysłane z Note2/tapatalk
Doskonale wiem jak to działa bo sam też nie podbijam karty w fabryce azbestu, i własnie dla tego wolę kupić u lokalnego sprawdzonego sprzedawcy. Cóż wychodzę z założenia że na oponach (i jak już pisałem całej reszcie, od której zależy moje i mojej rodziny bezpieczeństwo) się nie oszczędza.
Bardzo dużo kupuję przez allegro i przez internet, często się zdarzają problemy a to się potem przeciąga w czasie - to wkurzające :)