Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: Projektory LED z logo BMW

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Cytat Zamieszczone przez dmisieekk Zobacz posta
    co Cie obchodzi kogoś styl i gust? masz swoje auto to nie wtykaj nosa w inne.
    Nie obchodzi mnie niczyj styl, pisze ogólnie, że fabryki sie nie poprawia, jeśli juz to nie takimi pierdołkami (moje zdanie) i pewnie nie tylko. Jak chcesz zebym nie wtykał nosa, to nie pisz na oficjalnym forum:):D

    Kolego tuczi77: zgadzasz sie ze fabryki sie nie poprawia w przypadku oswietlenia? Założyłbyś do tyłu e32 clear..?
    Ostatnio edytowane przez rafalmiller ; 17-11-2013 o 19:00

  2. #32
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Jak tylko znajdę żółte ringi SMD 120diod na ring to zakładam do mojego furacza.

    Projektory odpuszczam :)

  3. #33
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rafalmiller Zobacz posta
    Nie obchodzi mnie niczyj styl, pisze ogólnie, że fabryki sie nie poprawia, jeśli juz to nie takimi pierdołkami

    Zdecyduj się chłopie jakie masz zdanie .Na chwilę obecną jesteś jak baba w ciąży ... śłedz z marmoladą ... ;D

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    Zdecyduj się chłopie jakie masz zdanie .Na chwilę obecną jesteś jak baba w ciąży ... śłedz z marmoladą ... ;D
    .

    Czego nie rozumiesz Analtom? Moje zdanie jest takie, ze fabryki sie nie poprawia:) ale nie obchodzi mnie to, co kto zamontuje w swoim aucie. Pewne zeczy ( modyfikacje ) sa poprostu nie smaczne, e38 to tak piekne auta, ze nie potrzebuja poprawek wizualnych, owszem mozna cos zmienic, np dla poprawy bezpieczenstwa (ksenon).....ale hologramy??? Ringi??? Po co? Hologramy, zeby sasiedzi widzieli w nocy jakie masz auto?. Ringi, zeby ludzie widzieli ze mam nowoczesny pojazd?...bo nowe x1, x3, x5, x6 itp takie mają... zamiast ringow jest ori swiatla do jazdy dziennej:) rozumiem oswietlenie auta ledowe, podkresla to jakosc wnetrza. Koncze moja wypowiedz na temat ulepszania modelu e38:D mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi za moje wypowiedzi;)))

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    To, że fabryki się nie poprawia, to trochę za mocno powiedziane, połowa forum poprawia fabrykę
    - sprężyny
    - gwint
    - większe koła
    - malowanie dołów (czarnych listew)
    - chromowany grill
    - czarny grill
    - dokładanie wyposażenia
    - wydech w zderzaku
    a ringi? no cóż nikomu nie szkodzą, a to właściciel decyduje jak ma wyglądać jego auto.

    Jednym się podoba i sobie zamontują innym nie i nie montują, więc nie ma się co na nich pienić. W moim odczuciu niektóre ringi ohydnie wyglądają w e38 (szczególnie te tani i sposób ich montażu) ale jak zrobione i zamontowane z głową to tylko dodają uroku. A że ich nie było w e38? bo ich wtedy chyba jeszcze nie montowali

  6. #36
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez rafalmiller Zobacz posta
    .

    Czego nie rozumiesz Analtom? owszem mozna cos zmienic, np dla poprawy bezpieczenstwa (ksenon).)

    Analtom????? teraz to już wiem o czym Ty myślisz hahahahahhaha

    xenony to akurat zły przykład bo jak e38 go nie miało i wstawisz hid-y od żółtych bez zmian lamp itd to większej wiochy nie ma i nawet te projektory tego nie zmienią

    poza tym czy ktoś coś poprawia w aucie czy nie to jego wola, my możemy powiedzieć że nam się nie podoba ale zmuszać by tego nie robił i obrażać kogoś kto poprawia prawa nie mamy
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #37
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    To, że fabryki się nie poprawia, to trochę za mocno powiedziane, połowa forum poprawia fabrykę
    - sprężyny
    - gwint
    - większe koła
    - malowanie dołów (czarnych listew)
    - chromowany grill
    - czarny grill
    - dokładanie wyposażenia
    - wydech w zderzaku
    a ringi? no cóż nikomu nie szkodzą, a to właściciel decyduje jak ma wyglądać jego auto.

    Jednym się podoba i sobie zamontują innym nie i nie montują, więc nie ma się co na nich pienić. W moim odczuciu niektóre ringi ohydnie wyglądają w e38 (szczególnie te tani i sposób ich montażu) ale jak zrobione i zamontowane z głową to tylko dodają uroku. A że ich nie było w e38? bo ich wtedy chyba jeszcze nie montowali

    Prawie wszystko co wymieniłeś jest dostępne w oryginale więc nie jest to poprawianie fabryki. Rafał miał cos innego na mysli.

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Analtom????? teraz to już wiem o czym Ty myślisz hahahahahhaha

    xenony to akurat zły przykład bo jak e38 go nie miało i wstawisz hid-y od żółtych bez zmian lamp itd to większej wiochy nie ma i nawet te projektory tego nie zmienią

    poza tym czy ktoś coś poprawia w aucie czy nie to jego wola, my możemy powiedzieć że nam się nie podoba ale zmuszać by tego nie robił i obrażać kogoś kto poprawia prawa nie mamy
    Czy ja kogos obrażam?

    ELVIS;) przynajmniej jeden wie o co mi chodzi;)

  9. #39
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    ADASIO, zdrowiej, bo masz brudne myśli :) :) :)

    A ma ktoś w ogóle takie projektory w E38?

  10. #40
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rafalmiller Zobacz posta
    .

    Czego nie rozumiesz Analtom? Moje zdanie jest takie, ze fabryki sie nie poprawia:) ale nie obchodzi mnie to, co kto zamontuje w swoim aucie. Pewne zeczy ( modyfikacje ) sa poprostu nie smaczne, e38 to tak piekne auta, ze nie potrzebuja poprawek wizualnych, owszem mozna cos zmienic, np dla poprawy bezpieczenstwa (ksenon).....ale hologramy??? Ringi??? Po co? Hologramy, zeby sasiedzi widzieli w nocy jakie masz auto?. Ringi, zeby ludzie widzieli ze mam nowoczesny pojazd?...bo nowe x1, x3, x5, x6 itp takie mają... zamiast ringow jest ori swiatla do jazdy dziennej:) rozumiem oswietlenie auta ledowe, podkresla to jakosc wnetrza. Koncze moja wypowiedz na temat ulepszania modelu e38:D mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi za moje wypowiedzi;)))


    W jednej wypowiedzi stałeś się chorągiewką ... A wiadomo co wiatr z nią robi ;D

    Dodanie ringów -wieś ,zmiana żarówek na LEDY dopuszczalne...

    Albo się jest ortodoksem ,albo tylko udaje pod publikę ;D

    Nagroda idzie pocztą :D

Podobne wątki

  1. Logo BMW na tylnej klapie
    Przez waldek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-03-2011, 13:29
  2. Demontaż logo BMW z maski-pomocy ;)
    Przez Jakub w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-12-2010, 17:32
  3. Lampy Projektory HID
    Przez darwaso w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 19:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •