Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Problemy w pilotem czy to już koniec

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Skąd
    Biskupiec

    Problemy w pilotem czy to już koniec

    Witam otóż mam taki problem pilocik od uruchamiania autka poprostu nie chce wskoczyć przez co nie moge uruchomić auta :( czy ktoś ma jakieś pomysły co z tym zrobić auto otwiera i zamyka bez problemu ale nie chce wskoczyć w stacyjke. Więc pewnie będzie tak że muszę wymienić stacyjkę na nową czy może ktoś by miał jakąś radę na ten problem ?? A i jeszcze jedno pytanko dzwoniłem do serwisu i pytałem sie jak rozblokować z pozycji P na N żeby scholować autko to powiedzieli że nad dźwignią od maski jest zaślepka i jest tam czerwona dzwignia i trzeba ją pociągnąć i skrzynia automatycznie przeskoczy na N i bedzie można scholować autko powiedzieli mi ze prędkość max 50km/h odległość do holowania 40km czy ma ktoś jakies opinie na ten temat proszę o pomoc z góry dziękuje

  2. #2
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Ze stacyjką i z kluczykiem ciężko Ci będzie samemu coś zrobić. Jedyne co możesz zrobić to rozciąć kluczyk i zobaczyć czy nic się nie odlutowało. Ewentualnie rozebrać stacyjkę i zobaczyć czy nic się nie po blokowało. Temat ryzykowny bo można zepsuć bardziej jak jest.

    Czy kluczyk chociaż odrobinę wchodzi czy wcale? Czuć charakterystyczne klik?

    Holować można bez problemu.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Skąd
    Biskupiec
    Jest tak wchodzi raz na te pierwsze klik a drugiego juz nie ma poprostu pilot sie cofa :( z tego co się dowiedziałem to robota z częścią 600 euro :( mam nadzieje że nie dojdzie do tego laweta która wynosi 200 euro ;/ a mógł byś podpowiedzieć mi konkretnie jak ręcznie wyłączyć na luz?? z góry dzięki :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Skąd
    Biskupiec
    Wiec holować można bez problemu bo czytałem jedni piszą że jak sie holuje automat to zaraz skrzynia się grzeje nie ma smarowania i sie zaciera ale jaki to ma sens skoro mam w pozycji N chyba że ja się nie orjetuje. Ale przy holowaniu oczywiście 50km/h nie przekraczać tak??

  6. #6
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Tak nie przekraczaj 50km/h ( to chyba i tak coś szybko) i dystans holowania też nie może być za długi..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Byl juz na forum przypadek ze stacyjka nie trzymala klucza i chlopak wykasowal bledy inpa i wszystko wrocilo do normy .

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    A przypadkiem auto nie działa bez kluczyka w stacyjce? bo ja sobie nie przypominam zebym kiedykolwiek go wsadzał...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Skąd
    Biskupiec
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    Byl juz na forum przypadek ze stacyjka nie trzymala klucza i chlopak wykasowal bledy inpa i wszystko wrocilo do normy .
    Jak wykasował inpa samemu można czy trzeba jakoś w serwisie mogł bym spróbować jeśli miał byś jakaś instrukcje

  10. #10
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez Riki Zobacz posta
    A przypadkiem auto nie działa bez kluczyka w stacyjce? bo ja sobie nie przypominam zebym kiedykolwiek go wsadzał...
    Jeśli masz funkcję Keyless go to tak. Co do kasowania Inpa to prosta sprawa , masz w ogóle ten program, interfejs ??

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. Czy A1 do Ostravy już jest otwarta?
    Przez Marecki7er w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 21:43
  2. [ elektryka] 3 problemy....+ na koniec dym
    Przez MichalV8 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-01-2010, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •