Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Problemy w pilotem czy to już koniec

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Skąd
    Biskupiec
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Jeśli masz funkcję Keyless go to tak. Co do kasowania Inpa to prosta sprawa , masz w ogóle ten program, interfejs ??
    Program interfejs czyli program do kompa i kabelek do podłączenia tak?? bo niestety czegoś takiego nie mam :( a czy można jakoś inaczej to skasować??

    Tak oglądam te interfejsy i czym się różnią te za 50zł. od tych za 79zł. jest różnica czy tylko cena ??

    http://allegro.pl/interfejs-kabel-di...038796378.html

    http://allegro.pl/interfejs-bmw-e36-...062603730.html

    Czy może zainwestować już w lepszy za 180zł.

    http://allegro.pl/interfejs-bmw-k-d-...069169073.html

    A i jeszcze małe pytanko czy ktoś może wie na jakiej zasadzie ten pilot jest tam że tak powiem "zasysany" czy jakiś elektromagnes czy wpada w zapadki czy jak to jest??
    Ostatnio edytowane przez adamek99999 ; 03-03-2013 o 15:11

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Jeśli masz funkcję Keyless go to tak. Co do kasowania Inpa to prosta sprawa , masz w ogóle ten program, interfejs ??
    Ja byłem pewyn ,że każda e65 takie coś ma, tak samo jak domykanie drzwi , a tutaj widze ,że to dodatkowe wyposażenie jest:D Moja bunia nie tak biednie wyposażona jednak

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Skąd
    Biskupiec
    Kabelek zamowiłem dam znać jak coś pokombinuje czy pomogło wybrałem ten najlepszy. Mam nadzieję że uda mi się tym kablem coś zdziałać a mógł byś podpowiedzieć co on tam wtedy zrobił bo podejrzewam że może na nowo zsynchronizował imobilazer. A czy ktoś może sie orjentuje na jakiej zasadzie zaskakuje ten pilot tam czy wpada w zapadki czy ten imobilazer go tam jakoś łapie jak wyczuje pilot bo jeśli wpada w jakieś zapadki to raczej czeka mnie kosztowna naprawa za 600euro ;/

    A czy jak bym już niestety wszystko w serwisie robił to czy mogł bym im zaznaczyć żeby mi zrobili to z tą funkcją że kluczyka nie trzeba wsadzać ??
    Ostatnio edytowane przez adamek99999 ; 05-03-2013 o 12:26

  4. #14
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Tej usterki kablem raczej nie zrobisz. Synchronizację się robi tylko na włączony zapłonie ale ta sprawa tego nie dotyczy. Musi być rozpoznany klucz.

    Nie wiem jak w e65 ale w innych markach są guziki które wykrywają włożenie klucza. Zdarzało się że padały. Dlatego nie włączało zapłonu. Jak jest w tym przypadku to nie wiem. Trzeba podpiąć kompa i połączyć się z cas. Zobaczyć czy widzi klucz.

    Te klucze nie mają synchronizacji tylko stare z e38. W nowych może się co najwyżej pilot rozsynchronizować ale palić powinien.

    Da się tą usterkę naprawić znacznie taniej ale na używanych częściach.
    Nie opłaca się dokładać kluczy których nie trzeba wkładać do stacyjki. Jest to system bardziej awaryjny i kosztowny w naprawie i montażu.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Skąd
    Biskupiec
    W takim wypadku lipa będzie trzeba wywalić 600 euro oj oj :( ale zobaczę jeszcze jak to bedzie jak kabelek przyjdzie bo dziś np. raz wskoczył kluczyk ale tylko raz i miał problemy z wyjściem i potem znowu nic

Podobne wątki

  1. Czy A1 do Ostravy już jest otwarta?
    Przez Marecki7er w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 21:43
  2. [ elektryka] 3 problemy....+ na koniec dym
    Przez MichalV8 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-01-2010, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •