Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53

Wątek: BMW e32 za 35.000

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Wracając do tematu - widziałem dzisiaj na żywo ową sprawczynie całego zamieszania ;]
    Chodzi strasznie głośno, wyjeżdżając z parkingu strzelił ze sprzęgła, zaczął palić gumę, wrzucił dwa, jeszcze trochę nim porzucało po drodze i pojechał ;] Słychać go było jeszcze przez dłuższą chwilę ;)

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    Czerwone mam ale w 5er

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    hej znam tą e32:)
    stoi u mnie na osiedlu:)

  4. #44
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez michal84 Zobacz posta
    hej znam tą e32:)
    stoi u mnie na osiedlu:)
    To porób spy-foto, jak rudy gdzieś wyłazi albo spasowanie elementów. Jak pudelek nie kupi zdjęć to wklej je tu aby pokomentować. Bo e32 z 35kilo siana wymaga bynajmniej kolejnych pięć stron komentowania.

    Jak German to Anna.

  5. #45
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Czy te zdjęcia są aktualne ? Bo widze tam v8 a na klapie 750. ale i tak 35koła to za dużo :)

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Aktualne. Równie dobrze mogło być 760Li i dziura kaliber 9mm ;]

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    19h zostało. kto podbija 35.100 ? :D

  8. #48
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    No i co koledzy? Czy ktoś się skusi? Jeszcze 2 godziny do końca aukcji. Ja rozbiłem skarbonkę, niestety bida z nyndzą... ;( ;( ;(

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Zauważcie, że cena minimalna nie osiągnięta ;-)

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dray
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    184
    BMW
    Alpina B10 V8 + X5 4.6is + 320d
    Skąd
    Lodz
    Słabo wygląda, z pewnością znacie 750iL użytkownika Qba, kosztowała sporo mniej a naprawdę ideał, od pierwszego właściciela, z kompletem faktur, kluczyków i masą części...
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic5639_1.gif
    B10 V8 #282

Podobne wątki

  1. [E38] Jak wygląda E38 po 622.000 km
    Przez Banol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-11-2012, 08:45
  2. [silnik] przy 3.000 obrotow spada moc
    Przez luxfoto w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-08-2011, 23:37
  3. [E38] zobaczcie to cacko!!!!!!!!!!!!!!! tylko 117.000 km przejechane
    Przez Mariusz Holland w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 20:15
  4. WEITEC RM014VA/000
    Przez jabollo w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-05-2010, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •