Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Prawdopodobnie spadła klema z aku. Nie można otworzyć bagażnika [E38,2,8 97r]

  1. #11
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez davidos82 Zobacz posta
    Bezi bez jaj
    Jaja to ja mam bycze :D

    A może nim napiszesz takie coś tu byś sprawdził czy aby na pewno nie działa to co Ci napisałem.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    Koledzy nie jestem pewien czy coś pomogę kiedyś w e32 wyładował mi się aku i też za cholerę nie mogłem otworzyć drzwi,znajomy otworzył w kilka sekund słyszałem o motywie z tablicą i podświetlaniem.Do maski nie mieliśmy dostępu aku był pod siedzeniem także bagażnik też nam nic nie dawał do rzeczy:) a wiec kumpel podlewarował auto i podał prąd na rozrusznik i był prąd i odworzylem kluczykiem.Ale tak jak koledzy mowią pod maska powinien być awaryjny plus.pozdrawiam

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez davidos82 Zobacz posta
    Anatol na priva mógłbyś mi opisać inny sposób? ... Mam jeszcze jedno pytanie. Jak myślicie czy te objawy, które opisałem (czyli kompletny brak prądu, nie działa nic ma potrzebuje prądu) czy to może być następstwem spadniętej klemy, czy też mogą być jakieś inne przyczyny? Dodam że po przekręceniu kluczyka na "zapłon" wszystko było ok. Po chwili gdy przekręciłem dalej aby odpalić - wszystko zdechło, nic nie działa nawet oświetlenie w kabinie :( To może i jakaś bzdura, ale jutro miałem ważny wyjazd ...
    7 postow i on chce bagazniki w e38 otwierac bez pradu:d hehe:D no no GOL samemu sobie toby bylstrzelony:P masz + pod maska i tym sposobem otworzysz auto:) wiecej sposobow sie nie przyda:*

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    10
    BMW
    E38 97' 2,8 benz + LPG
    Skąd
    dolnyśląsk
    Panowie błagam pomóżcie. Podpiołem się pod ten + pod maską (u mnie nie było tej klapki plastikowej z oznaczeniem +, była tylko taka śruba) masę też podpieliśmy i nic nadal nie ma pradu. Sprawdzane na dwóch nowych kompletach kabli. Błagam pomóżcie, Auto stoi na zadupiu i nawet zamkną go nie można. Czy coś innego mogło się stac? i Czy ktoś choby na priva może napisac jak otworzy bagażnik? Bardzo potrzebne mi to auto

  5. #15
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    No chłopie przecież Ci podałem sposób...nie sprawdzałeś?
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Chyba jednak nie warto podawać żadnych sposobów, skoro żaden z podanych nie "podpasował" zainteresowanemu.
    Te podane działają, jeśli jednak u niego nie, to polecałbym wezwać serwis ;-)
    Wrodzona podejrzliwość podpowiada mi, że ktoś może pozbyć się zawartości bagażnika przez pochopne porady na forum...

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    10
    BMW
    E38 97' 2,8 benz + LPG
    Skąd
    dolnyśląsk
    Chłopaki nie wymyślam sobie tego problemu z autem, po to żeby wyciągnąć jakieś sposoby na włam... Na serio mam taki problem. Dziękuje za rady. Auto parę godzin zostało odstawione na lawecie do znajomego elektryka

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Napisz, jak rozwiązałeś problem. I nie obrażaj się za podejrzliwość. Forum jest dostępne dla wszystkich i różni ludzie je czytają...
    Znam właściciela komisu, który "nazbierał" już ponad 200 kluczyków od różnych aut, a w tym kilkanaście od beemek. Po prostu, kupującemu nie oddawał pełnego kompletu.
    A po co mu te kluczyki ?
    Ostatnio edytowane przez chytrusek ; 02-03-2013 o 10:09

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BartekMW75
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    300
    BMW
    E38 730 D 1999 r M57 BIARRITZBLAU METALLIC...EX: E39 525 TDS, E39 530D, E30 325i
    Skąd
    Siedlce/W-wa
    Cytat Zamieszczone przez davidos82 Zobacz posta
    Błagam pomóżcie, Auto stoi na zadupiu i nawet zamkną go nie można.
    nie masz zamka w drzwiach ?

    u mnie patent z + pod maska zadziałał natychmiast...
    gdyby Pan Bóg preferował przedni napęd chodzilibyśmy na rękach...
    nigdy nie jedz szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...


    Witam! Prosze pomniejszyc fotke poprzednia w sygnaturze, niestety byla zbyt duza!!! Admin

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    10
    BMW
    E38 97' 2,8 benz + LPG
    Skąd
    dolnyśląsk
    Nie obrażam się za Waszą podejrzliwość. Rozumiem to.... Też zdziwił mnie fakt, że sposób z + pod maską nie zadziałał. No i jeszcze jedna sprawa mnie dziwi: nie można drzwi od str. kierowcy otworzyć kluczykiem, tak samo bagażnika. w jednym jak i drugim zamku nie można przekręcić kluczyka. Pryskałem nawet WD-40, ale nic to nie dało... Czy tak się dzieje, gdy nie ma prądu?

Podobne wątki

  1. Problem z bagażnikiem nie można go otworzyć
    Przez point6 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-11-2016, 20:05
  2. Nie można otworzyć dzwi
    Przez Derreg w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 19:09
  3. Spadła klema z akumulatora. PILNE
    Przez serekkox w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-11-2010, 19:06
  4. E38 Zablokowana klapa bagażnika czy da sie otworzyć???
    Przez marny232 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 20:36
  5. ZABLOKOWANE DRZWI - POMOCY - NIE MOŻNA OTWORZYĆ
    Przez janek500 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 17-12-2009, 11:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •