Witam serdecznie wszystkich , na początek do moderatorów , jeżeli napisałem nie w tym temacie to proszę o przeniesienie tematu , ponieważ jestem nowym użytkownikiem forum i jeszcze ciężko mi się tu połapać :P z góry dziękuje i przepraszam jak coś.

A teraz o co chodzi , ano o to że przymierzam się do kupna tego oto auta
http://otomoto.pl/bmw-735-735il-long...C27066167.html

auto mam praktycznie pod nosem bo 30km mam do Ustki , lecz aktualnie jestem w morzu na kontrakcie i nie mogę ocenić tego auta.Poprosiłem dobrego kolegę co pracuje w Ustce i ustawił się z gościem i obejrzał i pojeździł nią dla mnie i oto co mi o niej powiedział z wad

-ciężko bardzo chodzi pedał gazu , jak myślicie co to może być ??
-drzwi pasażera przód się ciężko domykają - trzeba mocniej trzasnąć , to pewnie wyregulować na zawiasach ?
-pali się poduszka powietrzna gość twierdzi że to mata bo kiedyś trącił sarnę i od tamtej pory mu się pali niby
-prawe lusterko się nie składa po zgaszeniu auta
-praktycznie nie działa wspomaganie i buczy pompa - pewnie zatarta pompa i do wymiany ?
-bad pixele na zegarach - ale to chyba idzie ogarnąć

z minusów to chyba wszystko , ogólnie powiedział mi że jest warta uwagi ale do dopieszczenia skrzynie sprawdzał i mówi że wszystko okej z nia tak samo z silnikiem (sam ma 4.4 automat w e34) to i tak mówi że jakoś wolne auto jak dla niego no ale nie o to tu chodzi .Do zawieszenia też się nie przyczepił wszystko chodzi okej , silnik ma niby ponad 300tys na zegarach obstawia że oryginalny bo widać normalne ślady użytkowania .

Proszę was o opinie jakieś na ten temat czy warto czy nie warto ? licze się z tym , że parę groszy będę musiał wrzucić w te auto by było w dobrym stanie .

Dzięki i czekam na opinie , pozdrawiam !