Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: EML pomocy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady

    EML pomocy

    Witam. Mialem Problem z przepustnica jak kilku kolegów. Swiecąca się kontrolka EML, brak mocy wylaczajacy sie tempomat... Postanowilem wyczyscic przepustnice. Niestety ppozostawilemja otwarta, przyszlo dziecko, wracam a tam grzebyczki porozginane kazdy w innym kierunku, poprostowalem to jak to mozliwe ale po zmontowaniu auto nie reaguje wogole na gaz. Jestem zalamany bo bez samochodu... I teraz pytam czy mógłby mi ktoś jakoś pomóc czym zastąpć grzebyki, gdzie dostac, albo kupic cala przepustnice mógłbym, cokolwiek... Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    90

    Re: EML pomocy

    Siemanko , moja rada kupic nowa przepustnice najlepiej popatrzec na allegro, ze stara juz nie masz co kombinowac bo nawet jesli ja nastawisz to nigdy idealnie i autko bedzie kuleć.Tutaj masz przepustnice http://moto.allegro.pl/item219050442..._735_e32_.html
    ralfi 730i LAKIERY MIPA WARSZAWA

  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Kolego Siodemka temat o EML-u jest TUTAJ wiec proponuje go tam przeniec (to do mmoda prosba ;-) )

    Kolego Ralf78 przepustnica do której dałes link to przepustnica na linke i na niewiele sie przyda autorowi wątku, mnie oraz innym u których EML kuleje.. tak jak pisałem w watku do którego linka dałem elektroniczna przepustnice jest bardzo ciezko dostepna :( przynajmniej do 3.0 , 3.5.

    Skoro juz jestesmy przy przepustnicy to tak jak pisałem w watku z linka "naprawiłem" EML psujac go przy okazji do tego stopnia ze auto przestało jechaci zaswieciłą sie kontrolka "EML" dopiero podmianka EML-a z przepustnicy od 5.0 uratowała sytuacje... tempomat dalej nie działą i stawiam na sterownik..

    pzdr

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    dopiero podmianka EML-a z przepustnicy od 5.0 uratowała sytuacje... tempomat dalej nie działą i stawiam na sterownik..
    Czyli można zamienić te grzebyki od przepustnicy z silnika 5.0??

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    90
    Przepraszam Panowie nie zwrocilem uwagi! Pozdrowionka
    ralfi 730i LAKIERY MIPA WARSZAWA

  6. #6
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    nio włąsnie nie grzebyki :-/ z tymi grzebykami to jest lipa bo połozenie ich jest ustawiane fabrycznie i jak to ruszysz to potem juz chyba tylko zostaje ustawianie metoda prób i błędów to raz a dwa nie mam pojecia jak sie je demontuje ..

    wymieniłem cały ten element po którym sie grzebyki slizgaja ( na zdjeciach w podanym przezemnie linku) wiec to w twoim wypadku nic nie da.. u mnie jezdzie prawie normalnie bo przerywa ale przerywało od zawsze i nie wiem czy nie jest za to odpowiedzialny modułtempomatu tak sie łudze.. takze bede musiał podmienic jescze ten moduł..

    pzdr

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    32
    BMW
    było e32 750 jest e46 320d
    Skąd
    Kołobrzeg
    a tempomat może nie chodzić z winy włącznika a nie przepustnicy....

  8. #8
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez TC
    a tempomat może nie chodzić z winy włącznika a nie przepustnicy....
    Rozwin temat prosze!

    pzdr

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    no i ja juz kompletnie nie wiem co z Tym zrobic :/ wymienilem przepustnice a moje taczki dalej nie reaguja na ruchy pedalem gazu... po sekundzie od wlaczenia zaplonu zapala mi sie eml i lipa! i nie wiem co moze byc tego przyczyna ja juz nic nie wiem :?

  10. #10
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Nio ja tak "naprawiałęm" swoja przepustnice ze w rezulyacie musiałęm kupic z 750.. i podmienic EML :/ teraz mam takie cos ze po zapaleniu i przegazowaniu lubi sobie zgasnac :( co to moze byc ha?!

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •