Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Witam wszystkich i proszę wybijcie mi z głowy pomysl zmiany :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    BMW
    E38
    Skąd
    Poznań

    Witam wszystkich i proszę wybijcie mi z głowy pomysl zmiany :)

    Witam serdecznie wszystkich i pragnę podziękować za ogrom wiedzy jaki u was znalazłem przez 1,5 roku użytkowania mojego auta (dziesiątki rozwiązań problemów)

    Wypada się przedstawić.
    Mam na imię Maciej 29 lat (jeszcze) i jak pewnie nie trudno się domyślić (nick) jestem z poznania.

    Od kiedy pamiętam podobały mi się auta spod znaku niebiesko-białego śmigła.
    W czasie mojej dosyć długiej i owocnej przygody z motoryzacją (12 aut) byłem szczęśliwym posiadaczem 2 bmw e34 jedna zmęczona e38 730i no i teraz moja od zawsze wymarzona e38 728i.
    Podbudowywany tak kultowymi filmami "Transporter", "Bummier" etc. w końcu doczekałem się dnia, którym udało mi się nabyć moje 728 z przebiegiem 165 tyś km. Po auto wybrałem się do Belgii zarejestrowałem i oto była.
    Wiem że większość uzna że 2,8 to za mało do e38 ale... :D :
    -Silnik jest naprawdę zdrowy i wraz z stożkiem ma na 100% katalogowe 200KM
    -Jakiś czas temu spokojnie "zjadłem" 730i e38 w automacie
    - No i zużycie Paliwa 8-12 L to wynik jakiego nigdy nie osiągną bym na jakiejkolwiek v8 prawda...
    - Jak dodam iż oczywiście założyłem do niej sekwencję to miłośnicy widlastych potworów spadną z krzeseł :)
    Uwierzcie iż wybór silnika i gazu to czysta oszczędność. W moim przypadku jeden litr gazu więcej na 100km to wydatek 1200zł rocznie, ponieważ ja autem jeżdżę (ok.50 - 60 tyś. km. rocznie).
    Kocham dźwięk silnika v8 i v12 ale portfel od dźwięku i przyspieszenia się nie napełnia :):):) ( przynajmniej mój )

    NIESTETY NIE MOGĘ DODAĆ FOTEK. JAK SKOŃCZĘ PISAĆ TO WYSZUKAM NA FORUM CO ROBIĘ ŹLE I ZA CHWILĘ DODAM.

    Pierwszą modyfikacją była zmiana felg z 16" na 18"

    Jako drugie dopadłem oryginalne lampy (przed-liftowe) i zmieniłem na dymiony kierunek + dioda, która nie do końca mi się podoba ale kupiłem je naprawdę okazyjnie

    Przednie reflektory uzyskały żółte ringi (strasznie nie podobają mi się białe/niebieskie) + xenon i nowe klosze

    Nerki oczywiście czarne

    Przeciwmgielne zmienione na żółte

    i było coraz lepie ale... Zaczęły wpadać mi do głowy nowe (niekoniecznie dobre) pomysły

    Najpierw czerwony dach - usunięty po tygodniu !! :):):)

    4 końcówki wydechu.

    Teraz plany na niedaleką przyszłość:

    - Zawieszenie trochę niżej (szczególnie przód). Nie mogę za bardzo szaleć mimo iż jestem fanem dużej gleby bo 60 tyś km rocznie po Polsce to wyzwanie dla zderzaków, misek olejowych felg itp.

    - doły zderzaków i progi w kolor lakieru. I tutaj mam pytanie czy ma ktoś z Was rozwiązanie "problemu" przed-liftowych uszczelek pod drzwiami ?? Czy tylko progi po lifcie czy widzieliście może jakieś nakładki które zakryją tą nikomu nie potrzebną gumę ??

    - Felga 19" (zbieram siano)

    - Końcówki wydech czarne bądź nowy zderzak bez końcówek (oryginał) bo sam nie wiem czy mi się to podoba (czekam na opinie) :)


    Teraz czas na rozwinięcie tematu z tytułu posta. Chyba mam chwile zwątpienia... czy zostawić to auto czy sprzedać i zmienić markę... Mam jeszcze dużo pomysłów i planów i auto zawsze mi się podobało ale sami wiecie jak to jest... :) wchodzę na allegro i oglądam... i oglądam... i oglądam...

    Sorry że tak się rozwinąłem...
    Pozdrawiam i szukam jak wrzucić fotki

    Czy fotki muszą mieć do 80 KB ??
    Klikam w tą ikonkę z drzewkiem nad tekstem który właśnie wstawiam i ...
    co chwile wyskakuje mi komunikat że moje zdjęcie wyczerpuje mój limit i czasem jest to 66 czasem 80 KB... sorry że zawracam głowę ale nie mogę tego ogarnąć... POMOCY

    Już chyba mam !!! Chwila


    PO REJESTRACJI

    Z FELGAMI 18"


    ZMIANA LAMP... LEPIEJ PRAWDA ??


    TYŁ Z NOWYMI LAMPAMI


    NIEUDANY DACH... SAMI OCEŃCIE



    PO ZDJĘCIU DACHU...


    NO I KOŃCÓWKI WYDECHU JUŻ ZIMĄ NA 16"


    OCENIAJCIE, PISZCIE I DODAJCIE OTUCHY :) POZDRAWIAM
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 24-02-2013 o 22:13 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim ;)

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M :D


    mam jedna uwage - nie upiekszaj jej tak jak dachu
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Witam ! Wyglada naprawde fajnie jedynie tylne lampy zmienilbym na te poliftowe krysztalki bo takie ledy srednia mi sie widza.Pomysl z czerwonym dachem to przyznam, ze to byl bardzo dziwny pomysl, dobrze, ze juz to zdjales bo pasowalo to jak piesc do oka:D

  4. #4
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy. O co chodziło z tym dachem?? Autko ładne ale żeby czerwony dach robić to nigdy bym nie wpadł ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    BMW
    E38
    Skąd
    Poznań
    Dach na szczęście mam już za sobą :) Ale przyznacie prawdziwy INDYWIDUAL :) hahaha
    Lampy kryształki oczywiście mam na celu, ale z dymionym kierunkiem bo biały mi średnio się podoba...
    A co do pomysłów to jak już wspominałem nie wyrywam się już nigdzie :)
    German to mój ulubiony styl, ale niestety o glebie już wspominałem... Gwint trochę drogi...
    Co sądzicie o wydechach i jak tam z tymi progami...??

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Jesli wydechy nie wiszą ani nie bucza jak w starym golfie to fajny pomysl.Jesli chodzi o te uszczelki to nie wiem co mozna z nimi zrobic.Kup nakladki na progi poliftowe, pomaluj w kolor auta doly zderzakow i bedzie dobrze.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    BMW
    E38
    Skąd
    Poznań
    Wydechy absolutnie nie buczą to tylko końcówki. Więcej dał sam stożek ...
    No właśnie gdzie takie nakładki kupić... Nie chcę tutaj uzyskać AGRO - TUNNINGU...
    Im mniej plastiku tym lepiej...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Są ale do longa i troche po tyrane trzeba patrzeć można w dobrej cenie trafić ładne progi http://allegro.pl/listwy-progowe-pro...021219438.html

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    BMW
    E38
    Skąd
    Poznań
    Dzięki za link ale te już oglądałem... zastanawiam się czy same listwy wystarczą...?? czy zmieniam tylko je i uszczelki pod drzwiami ?? co z lewarkiem ?? czy jeśli będę korzystał z "pieska" do podnoszenia auta to tak będzie ok...?? ktoś zmieniał już te progi ??

    Pozdrawiam

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar haras
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    80
    BMW
    BMW 7 E38 M60B30
    Skąd
    Rzeszów
    powitac no ja myslalem ze moja baśke mi z pod domu ktos podprowadzil jak popatrzylem na 1-e foto ladny zakup ale na moj gust to te wydechy do org.bym zrobil dach i lampy tylne PS:ale cudze gusta nie podlegaja dyskusji a alledrogo to wez wylacz hehe.

Podobne wątki

  1. Pomysl na biznes ...
    Przez krzysparco w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 05-05-2012, 16:35
  2. Postanowiłem sprzedac moje 750, urwanie głowy:)
    Przez monster_pl w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 21:52
  3. dobry pomysl do mojej 7?
    Przez krzywy191 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-11-2007, 14:20
  4. [ blacharka] glupi pomysl???? chlapacze
    Przez krzywy191 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-09-2007, 10:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •