Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Witam wszystkich i proszę wybijcie mi z głowy pomysl zmiany :)

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    BMW
    E38
    Skąd
    Poznań
    Lamp właśnie szukam Clear z dymionym kierunkiem. Jeśli ktoś ma w fajnej cenie to zapraszam na priw.
    Dach to już przeszłość :) a nad zderzakiem i końcówkami wydechy cały czas się zastanawiam... dół zderzaka będzie za chwilę w kolorze więc może razem z tym znikną końcówki... pożyjemy, zobaczymy...

  2. #12
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Maciej
    Lampy kryształki oczywiście mam na celu

    Cytat Zamieszczone przez Maciej e38 Poznań Zobacz posta
    Lamp właśnie szukam Clear z dymionym kierunkiem....

    Usiądz na spokojnie i przemyśl jak ma auto wyglądać i powoli sobie dreptaj do celu .
    Narazie sam nie wiesz czego chcesz i robisz choinkę.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Eeeech...no to pomysły masz Kolego dziwne..auto ładne ale przebieg 165 tysi z Belgii...nie sadzę,jeździłem tam kiedyś po auta...cofają liczniki lepiej od naszych a katalogowe 200 koni to skąd Ci się wzięło?Z tym stożkiem o ile nie ma mniej to napewno nie wiecej jak 193 konie.Jak masz tak upiększać to auto to faktycznie lepiej je sprzedaj...może trafi w odpowiednie ręce.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  4. #14
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Hej, furacz bardzo ładny, jakoś mam sentyment do tego koloru.

    na początek bym ogarnął tylne lampy i boczne kierunki, aby to wszystko razem współpracowało :)
    Później progi.

  5. #15
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Osobiście nie jestem zwolennikiem takich wydechów ale chyba udało Ci się zrobić to tak że nie razi po oczach i końcówki są do zaakceptowania ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    BMW
    E38
    Skąd
    Poznań
    Dzięki za wszystkie opinie i te gorsze i te lepsze.
    Oczywiście po to wstawiam foty żeby zaczerpnąć opinii każdego z Was.
    Siedzę już dłuższy czas nad decyzją odnośnie wydechów i chciałbym je usunąć wraz z malowaniem dołu zderzaków i progów ale przed tym poczytać o tym co sądzą o tym ludzie których 7er jest ich pasją. Zderzak więc wraca w całości na swoje miejsce :)
    Co do lamp to powiem Wam szczerze że myślałem że "kryształki" to właśnie nazwa na te cleary, ale sorry jestem nowy i dopiero się uczę :)
    Co do KM to rzeczywiście miałem na myśli "prawie 200" ale wiem wiem... robi wielką różnicę :)
    Nie do końca natomiast zgadzam się z opinią że "jak masz tak upiększać to auto to lepiej je sprzedaj"... Nie wiem co teraz jest w nim (z wyjątkiem lamp i kierunków) nie tak ??
    Ja nie widzę nic nadzwyczajnego ale jeśli ktoś myśli inaczej to oczywiście szanuje jego zdanie... Czy zmiany pt. progi po lifcie, lampy clear i gleba to zły kierunek..??
    Każdy się uczy... jedni na błędach (dach, lampy) a jedni nie eksperymentują idą tam gdzie wszyscy już byli i tyle...
    A co do przebiegu to wiem co sprowadziłem, wiem jak wyglądają auta które mają 300-400 tyś przebiegu... uwierz mi że tez kilka aut już sprowadziłem i kilkoma jeździłem...

    Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez Maciej e38 Poznań Zobacz posta
    co teraz jest w nim (z wyjątkiem lamp i kierunków) nie tak ??
    Źle mnie zrozumiałeś...teraz jest wszystko OK...prawie OK :) ...po prostu nie rób więcej doświadczeń w stylu czerwony dach i takie tam...te wydechy może nie takie jak ori Alpina ale,jak Jakub wspomniał,do zaakceptowania...
    Cytat Zamieszczone przez Maciej e38 Poznań Zobacz posta
    A co do przebiegu to wiem co sprowadziłem, wiem jak wyglądają auta które mają 300-400 tyś przebiegu...
    Niedawno wkleiłem tutaj 728 z Norwegii,z przebiegiem 528 tyś km...uwierz mi,że gdyby gość cofnął licznik na 250 tyś to nie zauważyłbyś nic podejrzanego...ale może Twoje autko ma te wymarzone 164 tyś..tego Ci naprawdę życzę...a tak dla przykładu E38 z przebiegiem 332 tys km http://www.finn.no/finn/car/used/obj...nkode=40083035 Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez arturo193 ; 27-02-2013 o 17:58
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Witam:)
    Ja bym się zajął w pierwszej kolejności progami (niezbyt wyglądają).
    V8 Garage

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    BMW
    E38
    Skąd
    Poznań
    Witam ponownie.

    Progi już w drodze dzięki jednemu z klubowiczów. W następnym tygodniu lakier na progi (poliftowe) i zderzaki od dołu, wydechy wylatują, no i shadowline też w drodze.
    Myślę że za 2-3 tygodnie wstawię trochę nowych fotek to sami ocenicie. Tym razem idziemy drogą tradycyjną :) Felga też nowa i kryształki (już wiem jak wyglądają) :)

    Pozdrawiam

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Witam, auto bardzo ładne i jeśli prawda to co piszesz to przebieg i w ogóle, jak jeździ i jest bezawaryjne to szkoda by było się pozbywać, ale decyzja zawsze musi być Twoją,

Podobne wątki

  1. Pomysl na biznes ...
    Przez krzysparco w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 05-05-2012, 16:35
  2. Postanowiłem sprzedac moje 750, urwanie głowy:)
    Przez monster_pl w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 21:52
  3. dobry pomysl do mojej 7?
    Przez krzywy191 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-11-2007, 14:20
  4. [ blacharka] glupi pomysl???? chlapacze
    Przez krzywy191 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-09-2007, 10:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •