Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Co widziałem i co chcę obejrzeć, proszę Was o opinie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    7
    BMW
    E38 740iA, E38 728iA Executive
    Skąd
    Sierpc

    Co widziałem i co chcę obejrzeć, proszę Was o opinie

    Witam! Polecaliście mi 2,8 więc szukam i jestem cierpliwy:) (to ja od 4-5 tyś km. rocznie, szukam czegoś w miarę może być do dopieszczenia, raczej bez gazu). Pokręciłem się koło komina w wolnym czasie taki rekonesans:

    1) http://otomoto.pl/bmw-728-C28002648.html
    obejrzałem tą 7-mkę, z braku czasu miałem do niej bliziutko, szału się nie spodziewałem po wyglądzie ogłoszenia i instalacji LPG. Blacharka juz leci, ranty drzwi wszystkie bierze korozja, ale...wnętrze! Naprawdę dobrze się trzyma, fotel kierowcy nie picowany z delikatnym wytarciem tylko - naprawdę duży plus. Ale czar prysł po odpaleniu silnika, byłem na oględzinach z tatą (mechanik z 35-letnim doświadczeniem) ... chwilka przy podniesionej masce, mina ojca bezcenna...auto jeździ z 8 lat na lpg, wałek rozrządu już słychać, czuć palony olej choć nie dymi. Zegnamy się z sprzedawcą.

    2) http://otomoto.pl/bmw-520-skora-nowy-gaz-C27967030.html
    choć nie szukam E39 stała po drodze więc wstąpiliśmy i...naprawdę duże zaskoczenie! Auto nie ma grama rdzy, kilka wgniotek, maska trochę źle spasowana, tylni zderzak malowany. Właściciel ma warsztat mechaniczny obok komisu i tydzień temu założył jej nową instalację STAG 300-6. Przebieg 246 000 i jestem w stanie w to uwierzyć, wnętrze na żywo wygląda lepiej niż na fotach. Przejechałem się, nie mam zastrzeżeń, pięknie pracuje na gazie i benzynie (mocy troszkę brakuje e39 z tą jednostką :( ) okazało się na miejscu że auto nie z Niemiec tylko z Włoch! (może stąd brak jakiejkolwiek korozji) .

    a teraz proszę Was o zdanie:

    1) http://moto.allegro.pl/bmw-728i-full...037984173.html
    jestem z Panem umówiony na przesłanie dokładnych zdjęć, sprzedający zapewnia zero korozji! - w sumie mam zarezerwowaną tą 728. Uszkodzenia są tylko blacharskie, ma od niej 1 kluczyk, naprawa myślę ok. 2 tyś (mam znajomego blacharza).

    2) http://otomoto.pl/bmw-725-skory-czar...C28063837.html
    wiem że TDS, ale rozbraja mnie wyglądem...mogę być nieobiektywny w tym temacie :) może przy moim przebiegu micro nie psułby się?

    Dziękuję za odpowiedzi z góry wszystkim! :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Mnie tylko ta uszkodzona zainteresowała lecz co z nią tam jest tak naprawde to tylko w realu można określić .
    Myśle że 2000 to mało będzie na naprawe tych uszkodzeń zderzak , belka zderzaka , amor zderzaka , lampa , kierunek , błotnik , maska , zapewne wzmocnienie czołowe , może nadkole i oby jeszcze tylko lakierowanie.
    Ale każde 7 er warte jest odratowania zależy ile kto ma kasy i serca do tych aut.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Tak jak kolega wyzej pisal mi rowniez sie wydaje, ze ta uszkodzona jest najciekawsza oferta z ktorych podales.Mam tak samo rozbita e38 i czesci naprawde nie sa drogie, mozesz miec tam jeszcze uszkodzony ekran pod silnik i pas przedni.Cena do negocjacji to moze za 9 bys wyrwal do tego jest po oplatach, wnetrze zadbane, na Twoim miejscu jechalbym ja ogladac.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ta 728 po kolizji to przynajmniej masz pewność że nie była nigdy lakierowana , spawana z 2 czy 3 innych 7er.. Co do tego TDS-a to musi ładnie wyglądać aby sprzedać!

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    150
    BMW
    E38 730
    Skąd
    Bydgoszcz
    pozwolę sobie powiedzieć, że 520 ma za słaby silnik (jak dla mnie nawet ten 2.2), a do tego nie jest bardziej ekonomiczny w porównaniu do 523.

    725 - tylko jeśli chcesz się ożenić z tym samochodem. Przerabiałem ten silnik i jest to jedno z doświadczeń, którego nie chciałbym w swoim życiu powtarzać.

    o reszcie zostało już powiedziane ;)
    E38 730 '94 manual

    ex:
    Porsche 944 s2 '91
    Mondeo 2.5 V6 aut. '97
    Mondeo 1.8 '95
    Volvo 850 '96
    BMW 520 Kombi '97

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    122
    BMW
    735ia
    Skąd
    legnica
    Tego TDS daruj sobie, nie jest wart tych pieniędzy.
    Jeśli masz dobrego lakiernika i blacharza to możesz się zainteresować tą rozbitą, ale poskładać morde idealnie, łatwo nie będzie.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    7
    BMW
    E38 740iA, E38 728iA Executive
    Skąd
    Sierpc
    Dziękuję Wam pięknie za opinie! Kusi mnie ta "rozbita" i jest zarezerwowana dla mnie, właściciel może mi podrzuotcić dobre fotki o które go prosiłem dopiero ok. środy bo taką ma robotę że inaczej nie może, nie ma go w domu. TDS-y odpuszczam definitywnie! Tak a pro pos zadzwoniłem do Pana z W-wy ws. tego ogłoszenia:
    http://otomoto.pl/bmw-728-C28104206.html

    Jakoś nie wzbudza we mnie zaufania, właściciel mówi że ma auto ponad rok, nabył od znajomego porysowane i jest cała pomalowana w czarnej perle, skrzynia przez "pierwsze 15 sekund szarpie jak jest zimna" (rozumiem że płytki w automacie mają już dosyć żywota), daję koła 18 z oponami na lato (2 sztuki dobre, 2 zużyte), ranty drzwi z delikatną rdzą ( dziwne jak na pomalowane niedawno auto) - do Wawy mam niedaleko ale czy warto jechać zobaczyć?

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Opisałeś to auto tak że raczej odpowiedź jest oczywista.. Ja sprzedawałem swoją za 19 k 2 lata temu w stanie o NIEBO lepszym z o WIELE mniejszym przebiegiem. Teraz jest nieciekawy okres na kupno/sprzedaż dlatego oferta jest uboga, zobaczysz że na przełomie marca/kwietnia będzie małe bumm i będzie w czym przebierać. Nie rób nic na siłę.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    122
    BMW
    735ia
    Skąd
    legnica
    a 3,5 litra Ci przeszkadza? mam naprawde ładną sztuke za podobne pieniadze.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    kociubek pokarz co masz do zaoferowania , znajomy szuka do dłubania coś w rozsądnych pieniądzach

Podobne wątki

  1. [E65/66] proszę o opinie e65
    Przez lukasz7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 17:27
  2. [E38] proszę o opinie
    Przez warzo w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-10-2012, 13:54
  3. [E38] Proszę o opinie
    Przez BLACHA w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 19:21
  4. proszę o opinie dotyczące tego auta
    Przez musik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 19:52
  5. Poszukiwania e38 - proszę o opinie
    Przez tomashbo w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •