Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: BMW 750i pytanie o katalizatory-zamienniki

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    hej a jak te tlumiki przelotowe mają się odnośnie sond?czy strzela z rury tak jak to jest gdy nie ma katalizatorów?

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Zeby nie zakladac nowego tematu to zadam tutaj pytanie nie majace niczego wspolnego z katalizatorami otoz mialem leciutka odrapana tapicerke po stronie kierowcy i postanowilem zamowic w takim samym kolorze na pierwszy rzut oka czyli bezowym, dzis tapicerka przyszla i rozni sie delikatnie tym brazem na gorze i i bezem na dole- dziwne to troche, w 750 jest standardowo skaj czy skora na tapicerkach?

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Gościuniu, chyba powinieneś założyć nowy temat, bo rzeczywiście nie ma się wogóle do katalizatorów i wydechów... Michał, jeśli masz sondy tylko przed katami nic nie powinno strzelać. Jeśli masz je również za katami to sondy powinieneś dać na tzw oszukiwaczach :)

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    No spoko, na innych forach na ktorych jestem zarejestrowany jest zasada zeby raczej nie zakladac do kazdego pytania nowego tematu.Myslalem, ze moge pod to podpiac inne pytanie zwazywszy, ze ja zalozylem ten temat, ale to juz niewazne dostalem juz odpowiedz od sprzedawcy tapicerki wiec luz Jesli popelnilem duzy blad to przepraszam.

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Witam, a co powiecie na temat nowych-dorabianych katalizatorow? Kontaktowalem sie z jakims tlumikarzem z Warszawy i powiedzial, ze moglby zrobic takie za 1600zl (2sztuki), teraz pytanie jak z jakoscia tych katalizatorow i czy wszystko bedzie dobrze chodzic po zalozeniu?
    Nastepna sprawa to na allegro kompletny wydech razem z katalizatorami mozna kupic za ok 1000zl no i tutaj jest problem bo moga byc wypalone i znow bedzie z tym klopot, ale gdyby jednak okazalo sie, ze byloby ok to da sie sprzedac koncowe wydechy i ten srodkowy? Jest to chodliwe czy raczej nie?

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Ja mimo wszystko rozwiązałbym to za pomocą katów, chociaż co kto lubi. Moja z iL 2000 roku również ich nie miała i chodziła jak dla mnie dość głośno. Chciałem przerzucić z drugiej 750 z 1995 r ale katy są inne ( większe i tylko 2 ) przynajmniej tak to wygląda od spodu. W tej z 2000 powinny być 4 katy, pierwsze główne mniejsze a za nimi 2 dopalające podobno mniej istotne + 4 sondy i podgrzewacze. Kupiłem 2 główne oryginały, dopalające w dobrym zamienniku, całość z robotą zamknęła się w niecałych 5k, więc moim zdaniem tragedii nie ma, gdyż w ASO 1 kat to granice 8k :)

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar R.SŁOMIŃSKI
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    99
    BMW
    bmw e38 750i
    Skąd
    Poznań
    Panowie podpinam sie pod temat bo jestem zmuszony wymienić tłumiki końcowe bo są dziurawe. chce je odrazu wymienić na głośniejsze, żeby v12 ładniej pracowało, nie chce robić wiochy zeby ryczało na 5 km ale przydało by sie dodac troche basu i charakteru, byłem w warsztacie obejrzeli auto powiedzieli ze wymienią itd ale powiedzieli ze tłumik srodkowy tez mam nieszczelny i ze też się nim zajmą i proponują też tam włożyć strumienica. Poczytałem troche na ten temat i nie wiem co o tym myślec, czy ta strumienica ma sens jeśli chce troche podrasować dzwięk v12. katalizatory mam wybebeszone, boje sie tam grzebac bo są tam te wszystkie sondy itd poza tym neichce zakłucic pracy silnika. A co z tymi katalizatorami skoro w srodku sa puste to lepiej je całkowicie wyj...ć i wstawić rure w ich miejsce czy moze tam tą strumienice? co myslicie?

Podobne wątki

  1. [elektronika] Syrena alarmu - jakieś zamienniki?
    Przez brunoz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-11-2012, 14:57
  2. katalizatory do bmw e38 m60b40
    Przez hektorek106 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-01-2012, 16:43
  3. Olej do automatu ZF5HP24 i popularne zamienniki ...
    Przez technics w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2011, 20:11
  4. [mechanika] 750i Pytanie odnośnie silnika
    Przez maciej_e38 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 24-12-2008, 14:02
  5. BMW 750I
    Przez davidoff91 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 22-04-2008, 07:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •