Strona 14 z 24 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 235

Wątek: [e32] Bosman i jego baBunia E32 740iA 94'

  1. #131
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    70
    BMW
    Szukam...
    Skąd
    022
    bosmanjak będziesz przez następny tydzień w okolicach Jastarni daj znać,z chęcią pooglądał bym ją

  2. #132
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    A ja widziałem. Ba! Nawet podróżowałem nią :D




















  3. #133
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    KubicaPL fajne foty , ja tu się chciałem pochwalić zderzaczkiem od 750 ,a Ty mnie uprzedziłeś :D

  4. #134
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    He, ale z tego co wiem to jakieś nowe mody były w weekend :D I tym to już Cię nie uprzedzę.

  5. #135
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Mody są nieustające. Cały czas coś . W weekend walczyłem z xenonami i światłami długimi, pozbywałem się jedynego wieśtuningu czyli diodowych ringów , montowałem nowe szkiełka na lampki i powymieniałem wszystkie mocowania reflektorów łącznie ze śrubami regulującymi ustawienie świateł. Doszły również wszystkie nowe żarówki z przodu (oprócz xenonowych), pozbywałem się też do końca haka.
    Ostatnią sprawą jaka mi została to przeszczep zdrowiutkich elementów blacharskich ze sprowadzonej 750. Po cholewcie mam płacić blacharzowi za klepanie i czyszczenie z ośrodków rdzy i wykwitów jak mogę zamontować zdrowe nieruszone przez rudą elementy i oddać auto tylko do zmatowienia i pryśnięcia. Ze wspomnianej 750 którą sprowadziłem będzie zamontowanych kilka rarytasów poprawiających komfort , których jest w naszych E32 jak na lekarstwo :D , ale o tym już po montażu i podłączeniu. Będzie również jeden rarytasik , którego , ośmielam się powiedzieć , nie ma nikt w swojej E32 na tym forum :D :D :D . Oczywiście mówię o pewnej bardzo drogiej fabrycznej opcji , żadna chińszczyzna :D , szczegóły wkrótce :medit:

  6. #136
    No dobra, Bosman, montuj zabawki i chwal się modyfikacjami.... ;)

  7. #137
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Czyżby monitor z L7? :D A tak na marginesie to bardzo ładne auto :)

  8. #138
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,265
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Przeczytałem cały post i jestem pod wrażeniem pracy jaką włożyłeś. Teraz z niecierpliwością będę czekał na kolejny odcinek z serii "Bosman ulepsza" ;)
    Tak na marginesie to ta dokładka pod zderzak z przodu nie jest tylko od 750. W 740 to też seria, zresztą sam zobacz RealOEM. Części nr 23, 24, 27 i 33 to części właśnie tej dokładki a nr 32 (czyli standardowa zaślepka z 730 i 735) nie jest dostępny do 740.

  9. #139
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez bosman
    Ze wspomnianej 750 którą sprowadziłem będzie zamontowanych kilka rarytasów poprawiających komfort , których jest w naszych E32 jak na lekarstwo :D , ale o tym już po montażu i podłączeniu. Będzie również jeden rarytasik , którego , ośmielam się powiedzieć , nie ma nikt w swojej E32 na tym forum :D :D :D . Oczywiście mówię o pewnej bardzo drogiej fabrycznej opcji , żadna chińszczyzna :D , szczegóły wkrótce :medit:
    niestety nigdy nie bądź pewien co w czym aucie siedzi ;) ale próbować możesz :D

    nie pokazaywaliśmy jeszcze naszego 750iL, ciężko będzie przebić zapewniam :D

    powodzenia i dodawaj fotki
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #140
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Ujmę rzecz następująco: jest CUDOWNA :D
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •