Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: e32 do oceny

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar kabat
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    67
    BMW
    l
    Skąd
    l

    e32 do oceny

    http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-730...30d591d09;r:;s - czy ktos zna to auto ew ocencie czy warto jechac i ogladac... zdjecia troche kiepskawe

  2. #2
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Wygląda na jakiś taki zdechły egzemplarz, ale pooglądać można :)

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Wnętrze pierwsza klasa,zdjęcia również... Dziwię się że ktoś takimi autami się interesuje

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Straszny trup, szkoda gadać.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Zgadzam się z kolegami. W takie egzeplarze za 3-5 kzł to trzeba zazwyczaj wsadzić drugie tyle aby się w ogóle bezpiecznie tym przemieszczać nie wspominając już o stanie wizualnym
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar kabat
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    67
    BMW
    l
    Skąd
    l
    dzwonilem i podobno satelitki z mostu wylecialy, takze daruje sobie

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    Kibel kolego to nie jest siódemka tylko jakiś truposzczak zapuszczony na maksa.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    A po czym wnioskujecie, że ten samochód to totalne padło? Po tym, że ktoś robił zdjęcia z lampą w nieodśnieżonym samochodzie i skóra wyszła jak z du***, no i dywaniki są mokre? Czy po tym, że właściciel napisał, że jest do poprawek lakierniczych? Wiadomo, że za 5500 cuda się nie dostanie, ale ludzie, trochę pokory...

    Czasami śmieję się do siebie jak czytam wasze komentarze :-)

    Nie jestem właścicielem ani nie znam tego samochodu - to tak dla jasności.

    Pozdrawiam,
    marcin

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    Kolego jestem pokorny,jest kilka zasad przy sprzedaży samochodu ten samochod to chodzaca bomba zegarowa ktora moze pierdyknąc w kazdej chwili,zdjecia daja obraz samochodu w tym wypadku zrobione byle jak byle gdzie tak jakby sprzedajacemu nie zalezalo na sprzedazy,to raz na podstawie tych zdjec ten samochod nadaje sie na przeszczepy a skoro posiadasz E32 to wiesz ile zadbany model kosztuje doprowadzenie samej blacharki,nie wiadomo co z mechaniką. Jezeli ktoś chce jezdzić taki egzemplarzem i w takim stanie wizualnym jego sprawa bo siódemka ten samochod kiedys byl :) jeśli chcesz moge pokazać Ci jaka miałem e32 fakt sprzedalem ja troszke drożej niz 5.500 i jest czlowiek na tym forum ktory to potwierdzi i cieszy sie tym autem do dziś:)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Gość piszę, że dokłada jakieś graty do auta, wymienił ( przynajmniej te łatwe do ukrycia ) wady. Nie wiadomo jak wygląda sprawa ze skrzynią i silnikiem. Jeżeli są w porządku, to może i warta obejrzenia. Można dołożyć 6tyś i wiedzieć co się ma, a można kupić za 12-13tyś i trafić na minę.

    Cytat Zamieszczone przez slowik871 Zobacz posta
    Kolego jestem pokorny,jest kilka zasad przy sprzedaży samochodu ten samochod to chodzaca bomba zegarowa ktora moze pierdyknąc w kazdej chwili,zdjecia daja obraz samochodu w tym wypadku zrobione byle jak byle gdzie tak jakby sprzedajacemu nie zalezalo na sprzedazy,to raz na podstawie tych zdjec ten samochod nadaje sie na przeszczepy...
    Kolego piszesz, że jesteś pokorny, ale wrzucasz wszystkich do jednego wora. To ja Ci podam własny przykład. Kupowałem E36. Auto na zdjęciach brudne ( w środku z pół centymetra kurzu ) skóry wymagały renowacji, ogólnie na pierwszy strzał: bleee, ale mówię co tam. 80k m nie tak daleko podjadę i zobaczę ( cena była niska w porównaniu z innymi wymuskanymi laleczkami ). Po dojechaniu okazało się, że mechanicznie auto jest w 100% sprawne, hamulce na wszystkich kołach ATE ( z przodu tarcze nacinane ), zawieszenie Lemforder, nic nie skrzypiało, nie lało nigdzie. Instalacja gazowa była tak zamontowana, że tylko jak się dopatrzyłeś końcówek wtryskiwaczy między kolankami kolektora, albo zajrzałeś do bagażnika to wiedziałeś, że auto ma LPG ( żadnej odczuwalnej straty mocy na gazie ). Wizualnie taka sobie. Kupiłem. Przez rok wymieniłem tylko płyny, świece, oleje filtry i klocki hamulcowe. Auto jechało jak po sznurku, prędkość maksymalną miał katalogową. Sprzedałem z wielkim żalem, bo potrzebowałem większe a coupe nie było zbyt praktyczne. Także czasem lepiej najpierw obejrzeć osobiście, a dopiero potem skreślać.
    Ostatnio edytowane przez krzysiek7er ; 19-02-2013 o 16:33
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

Podobne wątki

  1. [E32] Pare e32 do oceny.
    Przez Prosiak w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 19:45
  2. E32 735 do oceny
    Przez Nero w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 13:12
  3. [E32] E32 740i do oceny
    Przez rodzinabmw w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 19:20
  4. [E32] siemka chłopaki;) e32 do oceny
    Przez bobik1989 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 22:46
  5. e32 do oceny
    Przez bobik1989 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-09-2011, 21:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •