Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Zmiana przodu na polifta

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska

    Zmiana przodu na polifta

    Witam mam parę pytań mam auto przed liftem w sobotę przyjadą do mnie części z auta po lifcie. I teraz mam pytanie jak jest z montażem czy poradzę z tym sobie sam?? Jak zdemontować błotnik, zderzak bo lampy to chyba wiem i czy do lamp po lifcie jest taka sama wtyczka jak przed czy trzeba coś przerabiać bo już różne wersje słyszałem.
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 17-02-2013 o 11:21

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    157
    BMW
    kiedys 730i,735i,750i,750iL
    Skąd
    slask
    Jak chcesz byc samodzielny to musisz sam dzialac zawsze mozesz poprosic o pomoc,ja rozbieralem sam e38 mowimy o przodzie,wszedzie masz sruby jakies spinki,ale poradzisz sobie gdyby byl jakis problem zastanow sie jak do tego podejsc nie sztuka cos urwac.Wtyczki tez idzie zamienic jak cos,troche trzeba miec drygu z elektryki. Troche mnie rozbawil ten temat,czuje sie jakbym pisal komus jak dobrac sie krok po kroku do jego panienki haha,tylko tak miedzy nami iles lat temu stara mi powiedziala ze lepiej dbam o swoje bmw o swoja,tak wiec cos w tym jest,bo dla jednych auta sa wazniejsze niz..
    Ostatnio edytowane przez DUZY27 ; 17-02-2013 o 10:36

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    duzy po czesci ma racje, ja wymienialem pasy przednie, zderzaki, blotniki, lampy, maski w e38, e36, remont zawiasu w e38, remonty silnikow w moto, nic nie pytalalem, kolego wez narzedza idz do garazu, otworz maske, popatrz, zobaczysz co do czego jest przykrecone do tego naprawde nie trzeba instrukcji wystarczy patrzec i pomyslec pozdro i powodzenia :)

    uwazaj tylko na spinki bo to jest chyba wszystko jednorazowe

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez DUZY27 Zobacz posta
    Jak chcesz byc samodzielny to musisz sam dzialac zawsze mozesz poprosic o pomoc,ja rozbieralem sam e38 mowimy o przodzie,wszedzie masz sruby jakies spinki,ale poradzisz sobie gdyby byl jakis problem zastanow sie jak do tego podejsc nie sztuka cos urwac.Wtyczki tez idzie zamienic jak cos,troche trzeba miec drygu z elektryki. Troche mnie rozbawil ten temat,czuje sie jakbym pisal komus jak dobrac sie krok po kroku do jego panienki haha,tylko tak miedzy nami iles lat temu stara mi powiedziala ze lepiej dbam o swoje bmw o swoja,tak wiec cos w tym jest,bo dla jednych auta sa wazniejsze niz..
    Ale co tam jest na spinki chyba tylko listwy w zderzaku i ewentualnie coś przy lampach. Ale z tym sobie poradzę chodzi o to czy nie są potrzebne jakieś dziwne klucze itd. i o wtyczkę od lamp co z tym muszę zrobić czy muszę kupić też wtyczki po lifcie?? Jeżeli tak to jak podłączyć może ma ktoś jakiś schemat??

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mcdziubek
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    648
    BMW
    Ex E38 740i 4.4 - F10 528i 3.0
    Skąd
    Windsor and Slough
    Blog
    1
    http://7er.pl/showthread.php/27660-Z...777#post344777

    Zajrzyj pod moj temat wymiany zwyklych lamp przedlift na ori xenon polift tam mam kilka filmikow.

    Kostki wszystko pasuje. Masz teraz xenony i na xenony poliftowe zmieniasz?, czy masz zwykle?
    Toyota Prius 2014 1.8 CVT Hybrid.
    E38 740i V8 ma nowego Pana.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez mcdziubek Zobacz posta
    http://7er.pl/showthread.php/27660-Z...777#post344777

    Zajrzyj pod moj temat wymiany zwyklych lamp przedlift na ori xenon polift tam mam kilka filmikow.

    Kostki wszystko pasuje. Masz teraz xenony i na xenodny poliftowe zmieniasz?, czy masz zwykle?
    Mam oryginalne xenony i na xenony zmieniam

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mcdziubek
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    648
    BMW
    Ex E38 740i 4.4 - F10 528i 3.0
    Skąd
    Windsor and Slough
    Blog
    1
    Skoro tak to tym bardziej nie powinno byc problemu. Chyba ze kostki od polozenia swiatel w przedlift xenonie sa wbudowane w duza kostke to wtedy musisz pociagnac przewodziki do malej kostki w polift reflektorze.
    Toyota Prius 2014 1.8 CVT Hybrid.
    E38 740i V8 ma nowego Pana.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez mcdziubek Zobacz posta
    Skoro tak to tym bardziej nie powinno byc problemu. Chyba ze kostki od polozenia swiatel w przedlift xenonie sa wbudowane w duza kostke to wtedy musisz pociagnac przewodziki do malej kostki w polift reflektorze.
    I tu mogą zacząć się schody, elektryk ze mnie nijaki i myślę że bez jakiś fotek albo schematu nie ogarnę tego. Pomoże ktoś?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mcdziubek
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    648
    BMW
    Ex E38 740i 4.4 - F10 528i 3.0
    Skąd
    Windsor and Slough
    Blog
    1
    No przeca dalem ci temat powyzej. Ja jestem elektryk beznadziejny i se poradzilem. Zrobie jutro za dnia fotki jak to jest u mnie polaczone. Zaraz ci dam link do tematu jeszcze raz.

    Edit
    Jutro zrobie filmik i wyjasnie gdzie ktory kabelek idxie do czego. Ok.
    Ostatnio edytowane przez mcdziubek ; 22-02-2013 o 21:23
    Toyota Prius 2014 1.8 CVT Hybrid.
    E38 740i V8 ma nowego Pana.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    105
    BMW
    bmw e38 728i wlasny individual
    Skąd
    golub-dobrzyn
    mam tez zmienic na polifta ale chyba bedzie kupic jakiegos anglika poliftowego i wszystko pozmieniac od pasa po tylny zderzak
    moze wie ktos z was kto ma na sprzedaz anglika polifta

Podobne wątki

  1. Zmiana sprężyn z przodu E32
    Przez sylwek7 w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 16-09-2018, 15:45
  2. Navi 4:3 z przedlifta do polifta
    Przez kris13 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 23:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •