Cytat Zamieszczone przez paulo79
zadalem jedna proste pytanie,pozniej sie przedstawilem a wy drazycie temat jak stare baby na jarmarku a odpowiedzi z waszej strony zadnej konkretnej. Anatol a ty odbij odemnie bo sie uczepiles jak mucha xxxxxx a jesli nie podoba ci sie ze nazwalem cie "kolega'' to od tej chwili bedziesz xxxxxxx albo zrzedliwym nudziarzem. Jesli jeszcze ktos chce powiedziec cos glupiego to niech wogole nie wchodz tu a jak chce cos wiecej poczytac to niech wejdzie na "przedstaw sie" tam jestem od dawna przedstawiony i moze wkoncu ktos przeczyta moj temat i sensownie odpowie. Panowie fajnie jest u was ale jakos kurde jest paru niemiluchow ktorzy maja manie na punkcie przedstawiania sie ale ok problemu nie ma jestem przedstawiony wiec pora zakonczyc drazenie tego tematu. Pozdrawiam wszystkich i wyluzujcie troche co niektorzy.
paulo79! Owszem przedstawiles sie! Odzywasz sie do Nas bardzo niegrzecznie, a to Ty przychodzisz po prosbie! Zwrocenie Ci uwagi potraktowales jak napasc na swoje ego i zaczynasz obrzucac uzytkownikow forum INWEKTYWAMI, na ktore nie zasluzyli! MOim zadaniem sebek nie powinien zmieniac Twojego postu tylko go w calosci usunac, ale dzieki temu, ze tego nie zrobil mozemy poznac jaki jestes! :shock:
Skoro na konkretne uwagi tak zareagowales to co bedzie dalej?
Zenujace i moim kolega nie bedziesz!
Zaden dla mnie zaszczyt miec takiego kolege!
Fakt nie o mnie napisales, ale o moim koledze ktory zasluzyl na miano kolegi!