Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: długo kreci na zimnym motorze i ciezko pali

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    zadalem jedna proste pytanie,pozniej sie przedstawilem a wy drazycie temat jak stare baby na jarmarku a odpowiedzi z waszej strony zadnej konkretnej. Anatol a ty odbij odemnie bo sie uczepiles jak mucha xxxxxx a jesli nie podoba ci sie ze nazwalem cie "kolega'' to od tej chwili bedziesz xxxxxxx albo zrzedliwym nudziarzem. Jesli jeszcze ktos chce powiedziec cos glupiego to niech wogole nie wchodz tu a jak chce cos wiecej poczytac to niech wejdzie na "przedstaw sie" tam jestem od dawna przedstawiony i moze wkoncu ktos przeczyta moj temat i sensownie odpowie. Panowie fajnie jest u was ale jakos kurde jest paru niemiluchow ktorzy maja manie na punkcie przedstawiania sie ale ok problemu nie ma jestem przedstawiony wiec pora zakonczyc drazenie tego tematu. Pozdrawiam wszystkich i wyluzujcie troche co niektorzy.
    paulo79! Owszem przedstawiles sie! Odzywasz sie do Nas bardzo niegrzecznie, a to Ty przychodzisz po prosbie! Zwrocenie Ci uwagi potraktowales jak napasc na swoje ego i zaczynasz obrzucac uzytkownikow forum INWEKTYWAMI, na ktore nie zasluzyli! MOim zadaniem sebek nie powinien zmieniac Twojego postu tylko go w calosci usunac, ale dzieki temu, ze tego nie zrobil mozemy poznac jaki jestes! :shock:
    Skoro na konkretne uwagi tak zareagowales to co bedzie dalej?
    Zenujace i moim kolega nie bedziesz!
    Zaden dla mnie zaszczyt miec takiego kolege!
    Fakt nie o mnie napisales, ale o moim koledze ktory zasluzyl na miano kolegi!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    cos w tym jest bo mialem tak w a8- ponizej 40l nie chciala gada a jak bylo min pol zbiornika bylo pieknie a tu w e38 moze faktycznie moze byc tak samo. Jutro zaleje i zobacze czy to to. Pozdrawiam
    paulo a co bylo przyczyna w audioli?

    panowie skonczcie juz- rozmawiamy tutaj o konkretnym problemie z autem.. :razz:
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  3. #23
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    w A8 problem pozostal nie rozwiazany. Kazdy mowil ze sa dwie pompy i jak padnie ta pomocnicza to ta glowna musi miec stan w zbiorniku zeby podala paliwo ale nikt nie byl w stanie stwierdzic gdzie jest ta druga pompa. Moze wcale jej nie ma. Druga sprawa to to ze w ciagu 4 miesiecy wymienilem 2 razy pompe paliwa bo padaly z dnia na dzien. Kumple ktorzy maja A8 to maja ten sam problem- jak jest min 40 litrow to odpalaja pieknie. A w moim przypadku nie mam pojecia co sie dzieje z tym odpalaniem,jutro jade na kompa wiec napisze. poki co wszyscy sie na mnie uwzieli ze niby nie kulturalny itd itp. Czlowiek czasem miewa zle dni a nawet bardzo zle i to nie ja zaczalem. Jesli kogos urazilem to sorki. Nie szukam kolegow tylko porad w pewnych sprawach i mimo ze mialem wiele beemek to nie jestem nadal w stanie wiedziec wszystkiego. Panowie szacuneczek i chyle czola. Jestem nerwowy ale to sie zdarza ;)

  4. #24
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Słuchaj koleszko sympatyczny Nikt nie będzie mnie obrażał i mówił na mmnie frajer .Raz na zawsze zapamiętaj sobie ,że przegiołeś na całej lini i będziesz punktowany ( nie groże ,lecz informuje) .. Normalnie inaczej poznałbyś moją wypowiedz......

    I pamiętaj to forum jest jak kobieta ,żeby wyjąć trzeba włożyć !!!! Nikt na tacy swojej pracy ci nie poda....

    Przemyśl sobie moją wypowiedz.....

  5. #25
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    no i paulo już zakończył .... a nie zdążył jeszcze wejść ....

  6. #26
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    Anatol sam zaczales. Pisales zebym nie pisal do ciebie kolego a sam do mnie tak piszesz. Sam zaczales i nadal sie czepiasz a to jakbys sie do mnie odezwal poza forum to mysle ze sie mylisz- nie odezwalbys sie ani slowem i pora zakonczyc ten spor. Pozdrawiam

  7. #27
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,

    tak z innej beczki - czyli w temacie - przezmiana pompy paliwa, zmienilem akumulator.

    Auto odpala nagle od razu - bez zadnego szarpniecia.

    Wyglada na to ze - za slabe napiecie nie wystarczalo pompie paliwa na utworzenie odpowiedniego cisnienia na listwie wtryskowej do odpalenia auta.

    Pomimo tego pompe mam zamiar i tak zmienic bo wydaje powoli z siebie nieciekawe odglosy.


    Sebek
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wydaje mi sie sebek ze to niemzliwe aby po zmianie aku nagle pompa mocniej "bije" paliwo, silnik moze szybciej krecic i to cala prawda

  9. #29
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    wydaje mi sie sebek ze to niemzliwe aby po zmianie aku nagle pompa mocniej "bije" paliwo, silnik moze szybciej krecic i to cala prawda

    Takie mam wrazenie - ze jednak tak jest.

    Na starym akku (na ktorym auto palilo normalnie) musialem z 3 razy zakrecic i pozniej rzucalo silnikiem.

    Teraz odpala za pierwszym i silnik chodzi rowno.

    Cos w tym musi byc.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    zgadzam sie z Sebkiem.mialem taki przypadek, moje bmw stalo 3 miechy niejezdzone, aku padlo calkowicie.probowalem naladowac starym prostownikiem a gdy odpalalem jakby niepracowal na wszystkich garach.nastepnie gdy odpalilem go od kabli,odrazu wszystko wrucilo do normy.takze cos w tym musi byc.pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •