Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: SPRZEDAŁEM LOCHAŃCA !!! ŻYCIE JEST PIĘKNE !!! ŻEGNAJ FORUM !

  1. #1
    joka
    Gość

    SPRZEDAŁEM LOCHAŃCA !!! ŻYCIE JEST PIĘKNE !!! ŻEGNAJ FORUM !

    na jesieni wchodzi nowy model serii F. ceny spadna, starsze modele straca na wartosci. jesli ktos jezdzil wczesniej jakims e30 to ma teraz okazje przesiasc sie na fure typu e38. ale jesli jestescie juz posiadaczami e38 od dawna to ja Wam dobrze radze - czas sprzedac i przesiasc sie na nowy model e65. wierzcie mi - na rynku aut e38 panuje teraz niezwykla nerwowosc, przekonalem sie o tym chcac pozbyc sie swego auta. najlepiej sprzedac teraz przed wejsciem nowej serii F poki mozna wziasc za swoje auto jeszcze jakies konkretniejsze pieniadze i wielu ludzi o tym wie. e65 mozna juz teraz kupic za okolo 60 tys najtansze a za dwa lata ceny spadna tak ze beda w zasiegu reki kazdego z Was. warto teraz odzyskac kase ze swojego e38 i przeczekac rok czy dwa i przesiasc sie na nowy model e65. z tego co widze to starzy forumowi wyjadacze tez pojeli sytuacje i wystawili swoje auta na allegro. moja rada - lepiej obnizyc cene teraz niz zmoczyc dupe i nie sprzedac. ubezpieczyc bedzie trzeba, cos naprawic zawsze bedzie trzeba, na benzyne tez tez sie wyda pare tysiecy i kasa ucieknie a i wartosc auta spadnie. trudno jest sprzedac e38 tym bardziej gdy jest to silnik V12. ludzie szukaja aby bylo jak najtaniej. najlepiej handluja sie takie rupcie nie wiadomo skad za cene 20 tys. lub mniej. nie wazne ze rupiec, ze pol wyposazenia nie ma, skora sciorana - wazne ze chlop kupil taniej. jesli wyceniliscie auto na 30 tys to watpie czy sprzedacie nawet jesli jest tam gaz za 8 tysiecy wsadzony i wersja jest po lifcie. te auta kupuja mlodzi ludzi tacy jak my - troche uzbierali kasy, troche ojciec dal i samochod ma byc najtanszym kosztem byle by sie toczyl, a co bedzie z nim dalej to juz daleka przyszlosc i kupujacy o tym nie mysli w dniu zakupu. mysli tylko o tym ile ma gotowki w kieszeni i ile mu zostanie gdy zaplaci za zakupione auto. przekonalem sie ze taka jest mentalnosc kupujacych. dlatego tym bardziej ciesze sie ze ktos sie skusil na moje auto. oby jezdzilo mu to jak najlepiej a ja za rok o tej porze bede przegladal oferty e65 :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    Noto Powiem Ci że w tym momencie zastanawim sie nad zakupem e38...z tym że jest to auto moich marzeń także pewnie i to mnie niezniechęci, co do e65 to wcale mi sie niepodba. ta co teraz weszła to może już bardziej ale to 2002 i mlodsze to jak dalmnie obelga dla 7. Takze jesli chodzi o e38 to chyba bardziej chodzi oto ze to jest pasja niz pogoń za jak najnowszym modelem.
    E38-Dream...Passion...Lifestyle...

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Bez urazy kolego, ale jezeli sprzedales auto tylko po to zeby przez nastepny rok nie stracic 5-ciu czy 7-miu tys. to raczej ciezko Ci bedzie utrzymac e65. NIe zrozum mnie zle. Sam tez nie jestem jakims BIZNENSMENEM z duza kasa, ale nie zamierzam sprzedawac z tego powodu auta i jezdzic mpk lub autem dziewczyny. A ze kupujacy sa wybredni i nie patrza w przyszlosc to zadna nowosc! Mam kolegow co hadluja i rece opadaja jak ludzie podchodza do zakupu auta. Mozna to ujac w jednym zdaniu.
    Chca miec rok 2005 z klasy sredniej-wyzszej z max wypasem, przebiegiem 50 tys za 15tys. pln
    Mnie nie przekonales!

    Pozdrawiam! :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Zgadzam sie z Toba ScorpionDH

    Pasja to PASJA nie interes! :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    114
    E38 jest 10x ładniejsza, lepsza, mniej awaryjna itd... niż E65
    Jeśli chodzi o mnie to nawet nie zastanawiałbym się nad E65 gdybym mógł mieć wylizaną 740iL z 2001r. (pomijając fakt, że ciężko taką znaleźć) w perfekcyjnym stanie. Pozdrawiam
    M62 potrafi jeździc tak dobrze jak jego kierowca...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR
    ..czyli za 2-3 lata E32 będziemy mogli sprzedać tylko na złom ?? (dobrze , że sporo ważą :what: )

    Na każde auto znajdzie sie klient , za takie lub inne pieniądze . Jeżeli chodzi o zwykłych użytkowników , to każdy liczy się ze spadkami cen późniejszej odsprzedaży .

    Jeżeli znajdzie się klient na autko , który się trochę zna to nawet nie będzie marudził co do ceny .
    Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    KOLEGA chcial blysnac ale mu troche nie wyszlo ;D po przeczytaniu tego postu mam chec wszystko sprzedac bo strace.

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    ......e32 już niedłogo będzie youngtimerem i ceny pójdą ale wgóre(tylko orginały oczywiście)....
    .

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn

    Re: SPRZEDAŁEM LOCHAŃCA !!! ŻYCIE JEST PIĘKNE !!! ŻEGNAJ FOR

    Cytat Zamieszczone przez joka
    ...a za dwa lata ceny spadną tak ze będą w zasięgu reki każdego z Was.
    jaki bezczelny typ za kogo on sie uważa,że pisze takie rzeczy.Doradca się znalazł...ja wam dobrze radzę sprzedawajcie... :what: :what:

  10. #10
    joka
    Gość
    jak stoicie na parkingu i ktos podjezdza obok swoim e65 to na pewno wam mieknie rura na sam widok i nikt mi nie powie ze jest inaczej. zreszta - jezdzijcie nadal swoimi "perelkami" i piszcie dalej posty na forum... mnie juz tu nie ma

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •