Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Uwaga na bmw e23 728 zielona z rypina

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    " WITAM ZAINTERESOWANYCH BREDNIAMI PANA LISTONOSZA- PIOTR PAWŁOWSKI Z BĘDZINA.

    PAN PIOTR W WIELU SPRAWACH MIAŁ RACJĘ ALE TO NIE JEST POWÓD DO NĘKANIA KOGOŚ PRZEZ CAŁE ŻYCIE.

    OK. BMW E 23 MIAŁA PEWNĄ NIEPRZYJEMNĄ HISTORIĘ ALE DOKŁADNIE NIE WIADOMO KTO ZA TYM STOI- SPRAWA PRZEDAWNIONA PAWEŁ BRODOWSKI OŚWIADCZA ZE AUTO POCHODZILO Z PEWNEGO ZRODLA OD ZNAJOMYCH WIELOLETNICH WLASCICIEL I ANI ON ANI ONI NIC NIE KOMBINOWALI TYLKO LALI PALIWO I JEZDZILI. PAN LISTONOSZ TEZ OD RAZU NIE STWIERDZIL CO I JAK WIEC NIE JEST TAKIM EKSPERTEM ZA KTOREGO PODAJE SIE. TAK NAPRAWDĘ NIGDY NIE SPRAWDZAŁ VIN PRZY OGLĘDZINACH AUTA. STRZELIŁ I AKURAT TRAFIŁ BO DLA 2 TYSI WARTO KOMUS UPRZYKRZAĆ ŻYCIE NIE. AUTO STARANNIE ODRESTAUROWANE, TAPICERKA SZYTA POD ZAMÓWIENIE WEDŁUG WZORU BMW, SILNIK I POZOSTAŁE IGŁA. CENA ZA AUTO NA FAKTURZE 25 TYŚ ZL A GOLDMENEK WYLICYTOWAŁ W CHWILI SŁABOSCI ZA 8099 ZL I TO JEST KRZYWDA DLA KUPUJACEGO. DAJCIE SPOKOJ. W TEJ CHWILI JEST TO W PEŁNI LEGALNE AUTO I TAKIE POZOSTANIE PONIEWAŻ KOSZTOWAŁO WIELE CZASU I PIENIEDZY ZEBY DOPROWADZIC JE DO IDEALNEGO STANU.
    MOZE KTOS POSTAWI SIE W SYTUACJI SPRZEDAJACEGO, POPRAWKA SPRZEDAJACEJ BO TO NA JEJ PROSE AUTO ZOSTALO WYSTAWIONE I PO CALYM ZAJSCIU Z PANEM PIOTREM PRZEREJESTROWANE DLA SWIETEGO SPOKOJU NA WLASCICIELKE.

    JAK CZULBY SIE KAZDY Z WAS GDY JESTESCIE NIC NIE WINNI MACIE W DOMU TRAGEDIE RODZINNA A NAGLE PUKA POLICJA I REKWIRUJE AUTO BO ZOSTALISCIE POMOWIENI. I TO WSZYSTKO PRZEZ 2 TYS ZL KTORE I TAK ZOSTALYBY ODDANE PO SPRZEDAZY AUTO PANU PIOTROWI KTORY UTRUDNIAL SKUTECZNIE CALY PROCES. 2 TYS ZL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    O E32 PAN PIOTR PAWŁOWSKI NIE POWINIEN WYPOWIDAĆ SIĘ BO NA OCZY JEJ NIE WIDZIAŁ. JEST TO AUTO W SUPER STANIE.

    PAN LISTONOSZ W CHWILI MOJEJ SŁABOŚCI WYLICYTOWAŁ AUTO ZA 8099 ZŁ NA ALLEGRO I GO NIE ODEBRAŁ. OBECNA WARTOŚĆ TAKIEJ FURY TO OK 30000 ZLWIĘC MOŻE TERAZ TO COŚ WYJAŚNI CO MĄDRZEJSZYM Z FORUM BMW 7.

    PAN PAWŁOWSKI PIOTR Z BĘDZINA OTRZYMAŁ ZWROT ZADATKU 2 TYŚ ZŁ OD PANA PAWŁA BRODOWSKIEGO I BYŁO JEGO DOBRĄ WOLĄ. PANA PAWŁA TAK NAPRAWDĘ NIKT NIE ZMUSIŁBY DO ZWROTU A JEŚLI TO W RATACH PO 10 ZL.


    PAN PIOTR ZOSTAL POPROSZONY O USUNIECIE TEMATU Z FORUM BMW INACZEJ SPRAWA TRAFIA DO SĄDU PONIEWAŻ NARUSZA ON WIELE PRZEPISÓW PRAWA I DOBRO ŚLEDZTWA. MYŚLE ŻE MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA.


    DO ZOBACZENIA NA ZLOTACH

    PROSZE PRZESTAC WYPISYWAC GŁUPOTU JEŻELI NIE ZNACIE DO KOŃCA CAŁEJ SYTUACJI.




    T Y L E!!!!!!!!!!!!!!!! "

    Link do Aukcji http://otomoto.pl/bmw-730-alpina-bav...C30063020.html

  2. #42
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Czyj to cytat ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    z aukcji - sorry ,za brak info jednak na prędkości pisałem posta .

  4. #44
    Początkujący Użytkownik Awatar LISTONOSZ
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    44
    BMW
    2x 745iA E-23 ,M6 E24, M3 E36
    Skąd
    Będzin
    Witam szerokie Forum 7er .Dostałem przed wczoraj telefon od Pana Pawła
    Brodowskiego w którym właściwie to zagroził mi że jeżeli nie usunę
    tematu ze stron forum to będzie się musiał do mnie pofatygować ,a na
    końcu rozmowy dodał że co by było gdyby ktoś napisał że źle
    naprawiam motocykle - bo on prowadzi handel samochodowy i to też mu psuje
    interesy.Podczas rozmowy postraszył że odda sprawę do sądu że go
    pomawiam.Grzecznie odpowiedziałem że na forum jest tylko cała prawda o
    przebiegu naszego sporu a o jego E 32 absolutnie nic nie napisałem bo
    przecież jej nie widziałem.Pisma które dostawałem ze sądu i
    prokuratury nie nosiły dopisku TAJNE więc chyba nie popełniam
    przestępstwa pisząc o ich zawartości.Abstrac***ąc kasę oddał bo to
    lepiej wyglądało w prokuraturze i jak by oddalało sprawę
    przywłaszczenia pieniędzy , zresztą gdyby naprawdę chciał ją oddać
    to zrobił by to dobrowolnie ,jak nie od razu to chociaż powiedział by
    że potem np w ratach jak będzie miał - a nie że nie odda bo mu się
    należy bo stracił czas i musisł przygotować auto do
    oględzin.Powiedział mi że przecież oddałem pieniądze , na co ja
    odparłem że owszem .A kasa którą straciłem na dojazd do RYPINA
    (100,80PLN razy dwa;Adwokat 200,00pln:do tego stracone dwa dni w czasie
    których nie pracowałem;potem czas na wizyty na przesłuchaniach na
    policji i wizyty u adwokata) A stracone nerwy tego nie da się wycenić !
    Poprosiłem go aby chociaż przeprosił i dopiero czegoś tam się domagał
    - (zrobił to pod koniec rozmowy)

    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    " WITAM ZAINTERESOWANYCH BREDNIAMI PANA LISTONOSZA- PIOTR PAWŁOWSKI Z BĘDZINA.

    PAN PIOTR W WIELU SPRAWACH MIAŁ RACJĘ ALE TO NIE JEST POWÓD DO NĘKANIA KOGOŚ PRZEZ CAŁE ŻYCIE.

    OK. BMW E 23 MIAŁA PEWNĄ NIEPRZYJEMNĄ HISTORIĘ ALE DOKŁADNIE NIE WIADOMO KTO ZA TYM STOI- SPRAWA PRZEDAWNIONA PAWEŁ BRODOWSKI OŚWIADCZA ZE AUTO POCHODZILO Z PEWNEGO ZRODLA OD ZNAJOMYCH WIELOLETNICH WLASCICIEL I ANI ON ANI ONI NIC NIE KOMBINOWALI TYLKO LALI PALIWO I JEZDZILI. PAN LISTONOSZ TEZ OD RAZU NIE STWIERDZIL CO I JAK WIEC NIE JEST TAKIM EKSPERTEM ZA KTOREGO PODAJE SIE. TAK NAPRAWDĘ NIGDY NIE SPRAWDZAŁ VIN PRZY OGLĘDZINACH AUTA. STRZELIŁ I AKURAT TRAFIŁ BO DLA 2 TYSI WARTO KOMUS UPRZYKRZAĆ ŻYCIE NIE. AUTO STARANNIE ODRESTAUROWANE, TAPICERKA SZYTA POD ZAMÓWIENIE WEDŁUG WZORU BMW, SILNIK I POZOSTAŁE IGŁA. CENA ZA AUTO NA FAKTURZE 25 TYŚ ZL A GOLDMENEK WYLICYTOWAŁ W CHWILI SŁABOSCI ZA 8099 ZL I TO JEST KRZYWDA DLA KUPUJACEGO. DAJCIE SPOKOJ. W TEJ CHWILI JEST TO W PEŁNI LEGALNE AUTO I TAKIE POZOSTANIE PONIEWAŻ KOSZTOWAŁO WIELE CZASU I PIENIEDZY ZEBY DOPROWADZIC JE DO IDEALNEGO STANU.
    MOZE KTOS POSTAWI SIE W SYTUACJI SPRZEDAJACEGO, POPRAWKA SPRZEDAJACEJ BO TO NA JEJ PROSE AUTO ZOSTALO WYSTAWIONE I PO CALYM ZAJSCIU Z PANEM PIOTREM PRZEREJESTROWANE DLA SWIETEGO SPOKOJU NA WLASCICIELKE.

    JAK CZULBY SIE KAZDY Z WAS GDY JESTESCIE NIC NIE WINNI MACIE W DOMU TRAGEDIE RODZINNA A NAGLE PUKA POLICJA I REKWIRUJE AUTO BO ZOSTALISCIE POMOWIENI. I TO WSZYSTKO PRZEZ 2 TYS ZL KTORE I TAK ZOSTALYBY ODDANE PO SPRZEDAZY AUTO PANU PIOTROWI KTORY UTRUDNIAL SKUTECZNIE CALY PROCES. 2 TYS ZL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    O E32 PAN PIOTR PAWŁOWSKI NIE POWINIEN WYPOWIDAĆ SIĘ BO NA OCZY JEJ NIE WIDZIAŁ. JEST TO AUTO W SUPER STANIE.

    PAN LISTONOSZ W CHWILI MOJEJ SŁABOŚCI WYLICYTOWAŁ AUTO ZA 8099 ZŁ NA ALLEGRO I GO NIE ODEBRAŁ. OBECNA WARTOŚĆ TAKIEJ FURY TO OK 30000 ZLWIĘC MOŻE TERAZ TO COŚ WYJAŚNI CO MĄDRZEJSZYM Z FORUM BMW 7.

    PAN PAWŁOWSKI PIOTR Z BĘDZINA OTRZYMAŁ ZWROT ZADATKU 2 TYŚ ZŁ OD PANA PAWŁA BRODOWSKIEGO I BYŁO JEGO DOBRĄ WOLĄ. PANA PAWŁA TAK NAPRAWDĘ NIKT NIE ZMUSIŁBY DO ZWROTU A JEŚLI TO W RATACH PO 10 ZL.


    PAN PIOTR ZOSTAL POPROSZONY O USUNIECIE TEMATU Z FORUM BMW INACZEJ SPRAWA TRAFIA DO SĄDU PONIEWAŻ NARUSZA ON WIELE PRZEPISÓW PRAWA I DOBRO ŚLEDZTWA. MYŚLE ŻE MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA.


    DO ZOBACZENIA NA ZLOTACH

    PROSZE PRZESTAC WYPISYWAC GŁUPOTU JEŻELI NIE ZNACIE DO KOŃCA CAŁEJ SYTUACJI.




    T Y L E!!!!!!!!!!!!!!!! "

    Link do Aukcji http://otomoto.pl/bmw-730-alpina-bav...C30063020.html

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja ciągle uważam ze wpłacona kasa przesada hmm

  6. #46
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    W kwestii wyjaśnienia roli administratora forum - stanowi art 14 ustawy Dz.U.2002.144.1204.
    Tym samym z braku możliwości zweryfikowania ewentualnych przesłanek o pomówienie strony na forum 7er.pl w temacie "waga na bmw e23 728 zielona z rypina " namawiam jednak to jego zakończenia a tym samym zablokowania dostępu do tego tematu.

    Temat nie wniesie już nic więcej do sprawy.

    Zachowując pełną świadomość, iż forum powinno właśnie przestrzegać przed sytuacjami narażającymi na kupowanie aut "skrzywdzonych przez los" to jednak zdarzało się to już nie raz, że sprzedający sam był bardziej zdziwiony tym co pokazał kupujący niż on sam a do tego działał bez premedytacji.

    Żywię głęboką nadzieję że do takiej sytuacji doszło w tym przypadku czyli działania bez premedytacji a 2 strony dojdą do sensownego zakończenia sprawy.
    Wyroki niech zapadają w sądach a nie na forach.
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 09-08-2013 o 14:55

  7. #47
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Wszystko pieknie- ale jakby sprzedajacy byl naprawde uczciwy to po prostu zwrocilby zadatek od razu po tym jak wyszly w.w "kwiatki" to kolega Listonosz zapewno by sprawe zostawil/zapomnial a teraz wielka obraza i zonglerka ze pomowienia, tragedia, ogolnie wiatr w oczy itp... czyli standardowo wszyscy inni winni tylko nie on :D

    Nie wiedzial, nie znal sie- OK, zrobil to mniej lub bardziej nieswiadomie (o tym ewentualnie zdecyduje sad) ale jest to czlowiek dorosly i ponosi odpowiedzialnosc za swoje czyny, a cwaniakowanie ze moze oddalby pieniadze w ratach po 10zl tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu ze ten sprzedawca do konca uczciwy nie jest.

    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 09-08-2013 o 20:45
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #48
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Ja ciągle uważam ze wpłacona kasa przesada hmm
    Aldik nie bądz nudny .przeciez nie o tym mowa .... sprzedający jest przekrętem i tyle .

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    222
    BMW
    bmw 740
    Skąd
    łódz
    Nie pierwszy nie ostatni kanciarz, zawsze byli i będą.
    Dzisiejsze czasy bardzo temu sprzyjają, chociaż by "amber gold"
    Jedyna rada to bardzo dokładnie i wnikliwie oglądać towar który się kupuje.

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Już się pogubiłem trochę,proszę mi powiedzieć czy opisywane auto to te ? http://otomoto.pl/bmw-735-klasyk-C29892665.html
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

Podobne wątki

  1. Uwaga na te BMW!!!
    Przez lowelas90 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 12:38
  2. BMW 728 E23
    Przez kolonkos w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 17:20
  3. BMW 728i Zielona Góra
    Przez quasi w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-12-2009, 19:56
  4. UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 13:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •