Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: KLAPA HYDRAULICZNA E65 - doposażenie!!!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm

    KLAPA HYDRAULICZNA E65 - doposażenie!!!!

    Witam. Panowie zabieram się za doposażenie mojej buni w hydrauliczną klapę. Czy ktoś może napisać mi jakich elementów potrzebuję i co po kroku mam robić.

    Nie chciałbym rozbebrać roboty i bujać się z tym zbyt długo!!!!

    Zdjęcia mile widziane!

    Pozdro!!!!

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Mysle ze sama dokladka nie bedzie roznila sie mocno od tej w e38. Najlepiej znalesc caly kaplet . Od strony mechanicznej pestka nie wiem jak z kodowaniem .
    http://allegro.pl/bmw-e65-klapa-hydr...955454622.html
    Ostatnio edytowane przez technics ; 13-02-2013 o 19:54

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    Mysle ze sama dokladka nie bedzie roznila sie mocno od tej w e38. Najlepiej znalesc caly kaplet . Od strony mechanicznej pestka nie wiem jak z kodowaniem .
    http://allegro.pl/bmw-e65-klapa-hydr...955454622.html
    No ja właśnie kupiłem od tego człowieka wiazkę! Reszte gratów ze zdjęcia już mam! Ale nie wiem jak to zamontować - ułożenie urządzeń znam

    ale pare kableków z wiązki jak widać jest luzem: Z modułu HKL obcięty jest brązowy gruby i niebiesko - czerwony / Z wtyczki przycisku do opuszczania klapy ucięty jest czerwony

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    WDS sie klania . Teraz pisze z tel i nie mam jak zobaczyc schematow . Moze ktos by podlinkowal dla kolegi ?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    chyba muszę przekazać auto do specjalisty. Ja totalnie nie znam się na elektryce;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez lysy106 Zobacz posta
    chyba muszę przekazać auto do specjalisty. Ja totalnie nie znam się na elektryce;)
    Raczej spytaj na forum ( od tego jest ), może znajdziesz kogoś, kto ogarnia temat i Ci pomoże jak nie macie do siebie daleko.
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez lysy106 Zobacz posta
    No ja właśnie kupiłem od tego człowieka wiazkę! Reszte gratów ze zdjęcia już mam! Ale nie wiem jak to zamontować - ułożenie urządzeń znam

    ale pare kableków z wiązki jak widać jest luzem: Z modułu HKL obcięty jest brązowy gruby i niebiesko - czerwony / Z wtyczki przycisku do opuszczania klapy ucięty jest czerwony
    Pytałem jak widzisz ale zero odzewu jak do tej pory!!!

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Lysy troszke wlasnej inwencji . Szukalem w internecie i niestety instrukcji nie ma . Jest tylko do e38 i to tylko ze wzgledu na to ze w e38 wystepowala klapa hydrauliczna zadko i jest to extra wypas . W e65 jest praktycznie we wszystkich . Zacznij od porownania jakie czesci sa w twojej klapie a jakie sa w hydraulicznej . Mozna to zrobic na real om , dojdziesz po nr czesci . Mozliwe ze sa inne zawiasy , a pozniej zacznij montowac i zadawaj pytania w czasie pracy . Na pojedyncze pytania podparte zdjeciami napewno latwiej bedzie cos doradzic . Jak bedziesz mial pytania odnosnie umiejscowienia elementow , poswiece sie i porobie tobie zdjecia jak to jest u mnie . Ale musze wiedziec co ty chcesz wiedziec ...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    Lysy troszke wlasnej inwencji . Szukalem w internecie i niestety instrukcji nie ma . Jest tylko do e38 i to tylko ze wzgledu na to ze w e38 wystepowala klapa hydrauliczna zadko i jest to extra wypas . W e65 jest praktycznie we wszystkich . Zacznij od porownania jakie czesci sa w twojej klapie a jakie sa w hydraulicznej . Mozna to zrobic na real om , dojdziesz po nr czesci . Mozliwe ze sa inne zawiasy , a pozniej zacznij montowac i zadawaj pytania w czasie pracy . Na pojedyncze pytania podparte zdjeciami napewno latwiej bedzie cos doradzic . Jak bedziesz mial pytania odnosnie umiejscowienia elementow , poswiece sie i porobie tobie zdjecia jak to jest u mnie . Ale musze wiedziec co ty chcesz wiedziec ...
    Co do umiejscowienia elementów nie ma problemu - zdjęć jest wiele na necie!:D W real oem sprawdzałem - żadnej różnicy nie ma bo siłownik hydrauliczny podpiety jest do zwykłego a nie do zawiasów jak w e38. problem jest w podłączeniu elekryki co gdzie i jak i tu mógłbyś mi porobić zdjęcia!!! Z góry dzięki!

Podobne wątki

  1. Klapa Hydrauliczna,problem z zamykaniem.
    Przez Gwiazdor w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 17:24
  2. Hydrauliczna Klapa E38!
    Przez lissek5 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2012, 18:47
  3. klapa tylna hydrauliczna e32
    Przez luki730i w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 20:45
  4. [ pozostale] Hydrauliczna klapa -> problem
    Przez Johnny_Bravo w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 04-11-2010, 11:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •