Witam wszystkich.

Przymierzam się do zakupu BMW serii 7 f01 z roku 2009 w wersji benzynowej tzn 740 lub 750.

Moje doświadczenia z marką BMW - to do tej pory MINI COOPER mojej żony który okazał się bardzo wdzięcznym autkiem i niezawodnym.
Mam Audi A6 Allroad z 2003 roku (C5) które jest autem rewelacyjnym i nie zamierzam się go pozbywać i jego następcę z 2009 roku - dzięki któremu moje doświadczenia z Audi chcę zakończyć, gdyż odnoszę wrażenie , że im nowsze tym gorsze , biorąc pod uwagę jakość wykonania , awaryjność itp.

Przeczytałem o BMW 7 F01 bardzo dużo pozytywnych i negatywnych opinii i jestem w tzw kropce :))) bo nie wiem czego się spodziewać.

Proszę Was o jakąś podpowiedź co do tego modelu - z jakimi problemami mogę się spotkać.
Chciałbym kupić auto w niemieckim salonie bmw z gwarancją z przebiegiem około 60.000 - 100.000 km i nie wiem czy lepiej 740 troszkę uboższą ( bez dynamic drive ) czy 750 lepiej wyposażoną itp.
Chciałbym uniknąć chorób wieku dziecięcego - czy auta z przebiegiem około 50tkm-100tkm będą już miały wyeliminowane pewne usterki czy lepiej poszukać auta młodszego - czyli z 2010 ?

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za ewentualne podpowiedzi.