Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Panowie BIG problem!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora

    Panowie BIG problem!!

    Witam i o rade pytam!!!
    Wszystko bylo ok i dzis jade sobie a tu nagle wszystkie swiatla zaczynaja pulsowac jak stroboskop 8/ 8/ 8/ mijania, dlugie, stopy, pozycje, licznik wszystko strobo co robic??? nie da sie tak jechac. przeciwmgielne wogole nie dzialaja. Chek control wali komunikaty zeby sprawdzic wszystkie zarowki.
    wszystkie bezpieczniki ok
    Ruszalem juz wszystkimi przekaznikami i wtyczkami gdzie moglem dojsc i nic
    jak zgasze auto poczekam uspokoi sie, odpale lampy pala sie normalnie nie dzialaja migacze, awaryjne i przeciwmgielnedawaj jakies 3 min dawaj od nowa strobo
    Ma ktos jakis pomysl plisss

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    sprawdź ładowanie

  3. #3
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    Ladowanie i baterie. To bardzo istotne

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna

    e38

    To chyba nie ladowanie..
    Jesli masz mozliwosc to podlacz sie pod kompa!
    to prosta odpowiedz,ale to napewno nic wielkiego ale dojsc do tego we wlasnym"garazu"to dlugie h...
    powodzenia ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora
    Cytat Zamieszczone przez casi123
    Ladowanie i baterie. To bardzo istotne
    Sprawdze dzisiaj
    A tak wogole to obczailem caly schemat oswietlenia i wychodzi na to ze wszystko idzie w modol swiatel nawet ani jednego przekaznika nie ma :/ takie jajca. wezme go w obroty z lutownica i zobacze co mi sie uda znalezc. Z kompem to bede mial problem bo sam jeszcze nie mam a do serwisu mam kawallek drogi. Chyba ze kupie niebieski sygnal i bede udawal policje na drodze :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Będąc na wakacjach u kolegi e38 działy się podobne rzeczy z oświetleniem. Szybko wymontowaliśmy moduł świateł (jest po prawej stronie nóg pasażera) i wysuszyliśmy go porządnie. Był cały mokry... Na chwilkę pomogło, wróciliśmy do domu i wymieniliśmy go na nowy. Co kumpel dalej z tym robił, to nie wiem.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Regulator napięcia. Prąd ładowania to coś ~14V, jak regler pada to objawia się skokami napięcia i pulsowaniem oświetlenia auta. Na klemach jest wtedy nawet 19V. Sprawdź napięcie aku na postoju, na jałowym biegu i na obrotach. Rgulator napięcia to koszt 20 zł i znajduje się na alternatorze.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  8. #8
    Ja też stawiałbym na LCM moduł świateł musisz się do niego dostać wyjmij go zdemontuj czarne plastikowe osłonki są rozbieralne i wtedy go podłącz włącz swiatła i obserwuj czy coś nie nagrzewa sie zbyt mocno i czy nie śmierdzi ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora
    Podeszlem do tego z mierniczkiem, metoda schemacik i po kabelkach :D . Ladowanie zyleta 14,2V. Cala instalascja 100% sprawna. Moduł swiatel na bank, rozebralem dziada i znalazlem 10 zimnych lutow. Pani lutownica Wellera zalatwila to w 10 min. Jak na razie wszystko 100% dziala jezdzilem godzine na swiatlach i wszycho ok. Trza sie bedzie zaopatrzyc w taki modulik na przyszlosc :D pozdro dla wszystkich siodemkaczy :D

  10. #10
    Trza sie bedzie zaopatrzyc w taki modulik na przyszlosc :D pozdro dla wszystkich siodemkaczy :D[/quote]
    Policz sobie ilość pinów w środkowej wtyczce tylko tym sie różnią jak coś daj znać na PW wiem ze gość w Wawie ma je po 100 pln ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •