Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: [ pozostale] CZy Ktoś mi doradzi???? :)

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    10
    Nazywam sie Dawid i jestem z Krakow :) i sorka ze wczesniej nie napisalem :)
    i dzieki za rady i czekam na kolejne :)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    124
    BMW
    było 735i
    Skąd
    Poznań/Brighton
    Cytat Zamieszczone przez davi
    Nazywam sie Dawid i jestem z Krakow :) i sorka ze wczesniej nie napisalem :)
    i dzieki za rady i czekam na kolejne :)
    Do przedstawiania się jest odpowiedni dział. Nie tutaj.

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Wiem, ze obowiazuja zasady, ale sa chyba milsze sposoby by zachecic do przedstawienia sie!
    Nie strofujcie chlopaka! Wiecie, ze przy zakupie auta obecne sa emocje (zwlaszcza 7er)! Nie skaczcie tak na nowego! Raczej z kultura i obyciem zachecajcie! Pozdrawiam! :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Co do wyboru silnika moje zdanie jest takie: jak chcesz sie po prostu przemieszczać to w zupełności wystarczy 728, ew 730. Niby niewielka pojemność (mówię o 2.8) jak na rozmiar i wage auta, ale zbiera się zaskakujaco dobrze. Jak szukasz czegos wiecej (jakieś emocje, nie wiem, przyspieszenie, dźwięk silnika etc) to idź w 4.4. Jak dla mnie jeden z najlepszych silników powiedzmy lat '90. I z calej gamy dostepnej w E38 statystycznie najmniej awaryjny (wiadomo, wszystko zalezy od tego jak ktoś wczesniej o niego dbał), na pewno o wiele lepszy od 3.5 a jak koledzy mówili, spalanie praktycznie takie samo. Jeśli szukasz po prostu wygodnego i wypasionoego auta, a nie zależy Ci na super osiągach to bierz 2.8, jak chcesz zaszaleć, to dla mnie bez różnicy pare litrów na setkę w tą czy tamta stronę, więc ja bym szedł po calości i brał 4.4 lub 5.4. Jak kogoś stać na srwis takiego auta to powinno go byc stać na te 20 litrów spalania i wir w baku jak w odpływie z wanny :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    90
    BMW
    735i
    Skąd
    mam to wiedzieć

    Re: CZy Ktoś mi doradzi???? :)

    Cytat Zamieszczone przez davi
    ...........i z jaka skrzynia bo sam osobiscie wolal bym manual :) :) pozdrawiam i czekam na rady:) i wszystki mozliwe opinie:)
    Do takiego samochodu TYLKO automat. Z resztą do innych (z wyjątkiem sportowych) też.
    A ze zła rodzi się dobro.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    10
    a jest jakas roznica w spalaniu niz w normalnych silnikach gazu i bezyny jesli sie ma v8?? np

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Wiem, ze obowiazuja zasady, ale sa chyba milsze sposoby by zachecic do przedstawienia sie!
    Nie strofujcie chlopaka! Wiecie, ze przy zakupie auta obecne sa emocje (zwlaszcza 7er)! Nie skaczcie tak na nowego! Raczej z kultura i obyciem zachecajcie! Pozdrawiam! :)
    nikt tu niebedzie nikogo strofowal :D , chodzi tu o zapoznanie sie i ew czlonkowstwo w klubie, inaczej rejestrowanie sie na forum służylo by tylko do zadanie pytanie np. "gdzie mam zmieniarke"- dostajesz odpowiedz i żegnaj nawet bez podziękowania,

  8. #18
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Sensei
    Cytat Zamieszczone przez davi
    Nazywam sie Dawid i jestem z Krakow :) i sorka ze wczesniej nie napisalem :)
    i dzieki za rady i czekam na kolejne :)
    Do przedstawiania się jest odpowiedni dział. Nie tutaj.
    Chodzilo mi o ten post i tylko ten! Moze nieudolnie ale sie przedstawil!
    A co do pytaczo-przegladaczy to sie z Toba zgodze w 100% masz racje! :hah:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Jak kogoś stać na srwis takiego auta to powinno go byc stać na te 20 litrów spalania
    Zupełnie bez sensu jest takie porównanie.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mik735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    735i M62
    Skąd
    lubuskie
    bede bronil swgo :] skoro koledzy pisza ze 3.5 ma spalanie porownywalne do 4.4 to ja sie wychyle i napisze ze 2.8 jest porownywalne wzgledem spalania do 3.5....
    gdzie tu sens i logika???
    bez sensu takie porownania :what:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •